W Mymuesli możesz samodzielnie mixować swoje musli z różnych płatków, owoców, orzechów, ziaren i uwodzicielskich dodatków. Nowo opracowana maszyna mymuesli może stworzyć ponad 566 kwadrylionów różnych wariantów musli! Nie bez przyczyny marka jest nominowana w jesiennej edycji Influencer’s Top 2020 ze swoim produktem musli mix.

Marka pozyskuje składniki w miarę możliwości z regionalnej uprawy i utrzymuje bliski kontakt z lokalnymi producentami. Gwarantuje to również certyfikowane członkostwo w stowarzyszeniu upraw zajmującym się rolnictwem ekologicznym i zdrowym żywieniem.

Wszystkie składniki są w 100% organiczne oraz pochodzą z kontrolowanych ekologicznych upraw. Każda z kombinacji musli jest wytwarzana zgodnie z najwyższymi standardami sanitarnymi w fabryce musli w Passau.

Historia marki:

Historia organicznego musli zaczyna się latem 2005 roku… Upał zachęcił trójkę przyjaciół (Philipp, Max i Hubertus) do wypadu nad jezioro. W samochodzie słuchają spotu radiowego znanej firmy musli. Rozpoczyna się dyskusja na temat reklamy i samego musli. Mężczyźni zaczynają wyobrażać sobie, o ile lepsza byłaby ich reklama, nie wspominając o samych płatkach…

Wtedy jeszcze się uczyli. Musieli pracować nad naszym projektem w wolnym czasie. Kanał dystrybucji od dawna przyprawiał ich o ból głowy, ale w końcu strona internetowa stała się najlepszym rozwiązaniem do indywidualnego tworzenia musli. W 2007 rok strona mymuesli.com ruszyła pełną parą. Tutaj każdy może stworzyć swoją własną, indywidualną mieszankę musli z około 80 organicznych składników. To daje ponad 566 kwadrylionów możliwości tworzenia swojego ulubionego smaku. Dzięki temu dajemy gwarancję, że każdemu będzie smakować.

Początek był naprawdę szalony. Pomimo braku reklam ani specjalnego działu marketingu w zaledwie 3 dni mieli ponad 16 500 trafień w wyszukiwarce Google dla mymuesli. Po 2 tygodniach wszystko zostało wyprzedane, a fani naszego musli cały czas składali zamówienia.

W 2007 roku otrzymali również kilka nagród, wśród nich nagroda założycieli Financial Times Deutschland, enable2start, BeyernOnline-Preis, nagroda za rozpoczęcie działalności od Federalnego Ministerstwa Gospodarki oraz od deutsche-startups.de. Przyznano też tytuł: “Startup of the Year”.

I tak oto w listopadzie 2007 roku przyszedł czas na prawdziwą produkcję, w której założyciele dorobili się nie tylko prawdziwych maszyn, ale także wózków widłowych i dużo więcej miejsca.

80 dostępnych składników w 100% organicznych

Składniki są sercem mymusli. Wybranie 80 składników najwyższej jakości zgodnie z kontrolowanymi normami ekologicznymi nie jest wcale takim łatwym zadaniem. Wszystkie składniki pochodzą z małych regionalnych upraw. Zboża pochodzą z Bawarii, jagody z okolic Bremy a kawałki jabłek z Meklemburgii. Niestety w kraju założycieli nie można pozwolić sobie na bardziej egzotyczne owoce, dlatego od samego początku utrzymują bliskie relacje z dostawcami z całego świata. Dzięki temu otrzymali certyfikat najwyżej jakości DE-ÖKO EU.

Wszystkie musli są produkowane z największą starannością i mnóstwem miłości w fabryce w Passau. Produkcja jest regularnie kontrolowane przez niezależnych ekspertów ds. Kontroli żywności.

Posiadamy również certyfikowane członkostwo w Anbauverband Biokreis które, jest zgodne z normami prawnymi rozporządzenia ekologicznego.

Więcej informacji znajdziesz na: https://pl.mymuesli.com/o-nas/jakosc-organiczna

artykuł we współpracy z mymusli