Avant – Gardiste to marka dedykowana skarbom przyrody i kultury Maroka. Założyciele zdecydowali się używać wyłącznie naturalnych marokańskich składników gwarantując produkty bez konserwantów, środków przemysłu chemicznego oraz barwników. Produkty nie są testowane na zwierzętach oraz posiadają liczne certyfikaty ekologiczne. Nominowanym produktem jest Bio Olej Arganowy z Opuncją Figową.

Twórcy marki Avant – Gardiste uważają, że codzienna naturalna pielęgnacja poprawia wygląd ciała w sposób zdrowy i przyjazny skórze bardziej niż produkty chemiczne, na które codziennie narażona jest nasza skóra.

Pasja do tradycyjnych marokańskich receptur na kobiece piękno pozwala kobietom w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry na WYDOBYCIE własnego wewnętrznego i zewnętrznego piękna. DLATEGO dzieli się swoją miłością do tradycji Afryki Północnej w zakresie pielęgnacji skóry i włosów.

Nominowany produkt to Bio Olej Arganowy z Opuncją Figową.

To cudowny olejek ,który pomaga osiągnąć wygląd idealnej, młodej i  gładkiej skóry. Działa przeciwzmarszczkowo, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Właściwości tego oleju zapewniają skórze wszystkie składniki odżywcze i utrzymują ją lśniącą i promienną.

Szczególnie polecany do cery zmęczonej i dojrzałej.

Twórcy marki mówią do swoich klientek – Pozwól Nam rozpieścić Twoją skórę !

artykuł we współpracy z marką Avant – Gardiste