Zestaw drabinka z nowymi uchwytami + zjeżdżalnia dla dzieci JUUPI wspomaga rozwój motoryczny dzieci, polecana do zwiększania sprawności dzieci od 12 miesiąca życia.

Komplet zapewni rozwój fizyczny dziecka w trakcie zabaw w domu i ogrodzie. Produkt zgodny z nauką Montessori, dzięki czemu wspomaga wszechstronny rozwój Twojego dziecka.

Zdjęcia powstały przy współpracy z Ładne Bebe.

Drewniana drabinka z uchwytami JUUPI to nieodzowny element domowego placu zabaw. Zarówno jako pojedynczy element jak i część zestawu doskonale pobudza do aktywności. Produkt zgodny z nauką Montessori i Emily Pikler, dzięki czemu wspomaga wszechstronny rozwój Twojego dziecka. Wraz z bujakiem oraz zjeżdżalnią tworzy wielofunkcyjny zestaw dzięki czemu rozbudza kreatywność młodych odkrywców.

Drabinka sportowa dla dzieci JUUPI wspomaga rozwój motoryczny dzieci, polecana do zwiększania sprawności dzieci od 12 miesiąca życia. Drabinka sportowa zapewni rozwój fizyczny dziecka w trakcie zabaw w domu i ogrodzie.

Drabinka posiada opcję szybkiego składania dzięki czemu zajmuje dość mało miejsca w pomieszczeniu, co jest zdecydowaną jej zaletą. Regularne ćwiczenia na drabince przyczynią się do rozwoju różnych grup mięśni, elastyczności kręgosłupa i stawów. Polecana dla dzieci aby wzmocnić ich więzadła i ścięgna, żeby mogły cieszyć się dobrą formą fizyczną w przyszłości.

Drabinka wzbogacona o rączki, stanowi jeszcze bezpieczniejszą formę zabawy. Dziecko nie tylko ma możliwość przytrzymania się za wygodne i ergonomiczne rączki ale również na samym szczycie drabinki jest chronione przed ewentualnym zsunięciem. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze zjeżdża centralną częścią zjeżdżalni.

Szczegółowe informacje:

  • Wymiary rozłożonej drabinki: szerokość 91 cm x głębokość 55 cm x wysokość 90 cm, (po złożeniu 34 x 55 x 100)
  • Wymiary zjeżdżalni-ścianki wspinaczkowej: 122 cm x 48 cm x 6 cm
  • Wymiary drabinki z umieszczoną na najwyższym drążku zjeżdżalnią: szerokość 150 cm x głębokość 55 cm x wysokość 90 cm
  • Materiał: drewno (sklejka brzozowa 100 %)
  • Wykończenie: satynowa biel, naturalne drewno
  • rekomendacja: dzieci od 1 do 6 lat
  • Dostawa GRATIS

Każdy element starannie wykończyliśmy tak, aby był bezpieczny dla małych i dużych użytkowników. Najlepsza jakość materiałów gwarantuje solidność i trwałość. Wszystkie elementy wykonaliśmy w naszej pracowni. Najnowsze technologie obróbki oraz ręczne wykończenie gwarantują najwyższą jakość produktu.