Nominacja Influencer’s Top dla Kanu Nature za olejki do kąpieli !

Kanu Nature to polski producent wegańskich, naturalnych i ręcznie robionych kosmetyków do ciała i kąpieli, istniejący na rynku od dwudziestu lat.

Marka jest znana ze swojej serii profesjonalnej, dedykowanej do gabinetów masażu i salonów SPA, na którą składają się między innymi olejki do masażu, masła do ciała i peelingi.

Marka Kanu Nature stawia na wysoką jakość i proste, naturalne składy produktów, nie zawierające sztucznych barwników, emulgatorów czy konserwantów. Hitem marki są olejki do masażu, masła do ciała zawierające aż 83% certyfikowanego masła shea, a także przepiękne olejki do kąpieli! Marka od niedawna dostępna jest w sieci Douglas on-line.

Olejki do kąpieli – nominacja Influencer’s Top

Seria cudownie pachnących olejków do kąpieli zawierających naturalne kwiaty i rośliny, to znak rozpoznawczy Kanu Nature. W skład serii wchodzą olejki z prawdziwą różą, laskami cynamonu, czy gałązką jaśminu.

Olejki zapewniają korzystne i cenione właściwości zarówno naturalnego olejku, jak i związków aromatycznych, których zapach na długo pozostaje na skórze. Po kąpieli z użyciem olejków skóra odpowiednio odżywiona, zregenerowana i lekko natłuszczona, bez konieczności nakładania balsamu.

Kosmetyk dzięki umiejętnie dobranym składnikom, poprawia gładkość skóry, dostarczając jej potrzebnych składników odżywczych i pielęgnujących.