Gabriella od 25 lat, w dawnej stolicy włókienniczej kraju, Łodzi, produkuje rajstopy, pończochy i skarpetki, które noszą kobiety w 50 krajach świata. Co miesiąc fabrykę opuszcza milion par rajstop. Na stronie internetowej www.gabriella.pl  można znaleźć ponad 300 produktów. Ich wzory, kolory i modele podbiły serce niejednej fashionistki. 

Gabriella nie tylko podąża za trendami, ale także je wyznacza. Dwa razy w roku ukazują się lookbooki z najnowszą kolekcją marki w roli głównej.

Najnowszy lookbook marki Gabriella, na sezon jesień/zima 2020/21 powstał pod hasłem “Retro Flash” i w wielkim stylu utrwala przenikanie trendów. Niektóre z nich jak bumerang powracają do mody, inne, choć właśnie debiutują, bez wątpienia zostaną w niej na dłużej. W nowej kolekcji znajdziemy oryginalne wzory, ponadczasową klasykę, brokatowy połysk, wpadające w oko detale i znacznie więcej… 

Rajstopy Maya dzięki zawadiackiemu, modnemu designowi dodadzą uroku każdej stylizacji. Wyraziste paski na nogach nie mogą nie wpaść w oko! 

Rajstopy Misha spodobają się fashionistkom. Fantazyjny, nieregularny wzór jednym przypomina wzburzoną wodę z bąbelkami powietrza, innym – rozsypane płatki kwiatów, jeszcze innym – dzikie, zwierzęce cętki… Oryginalny design z pewnością przyciągnie spojrzenia, czyniąc z rajstop nie dodatek, a najbardziej wyrazisty element każdej stylizacji.

Rajstopy Lotta z przodu ozdabiają nogi wzorem modnej pepitki, tył otulając czarną, klasyczną czernią, a od stóp do uda biegnie jeszcze cienki czerwony szew, obok którego nie sposób przejść obojętnie.