W Delikatesach Włoskich (www.delikatesywloskie.pl) znajdziecie najlepsze, wyselekcjonowane produkty, dzięki którym do Waszych domów zawita odrobina szczęścia. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

Poniżej kilka słów od założyciela:)

,, Włochy – to właśnie tam się wszystko zaczęło. Cała moja miłość do tego skrawka ziemi, do ludzi i w końcu do produktów, które kocha cały świat. Odkryłem, że za każdym razem, kiedy siadam z rodziną lub przyjaciółmi do wspólnego celebrowania włoskich specjałów ogarnia nas jakieś szaleńcze szczęście. Uznałem, że to właśnie chcę robić zawodowo – sprzedawać ludziom szczęście – i tak od 13 już lat sprzedając najlepsze włoskie produkty, wprowadzam do polskich domów odrobinę szczęścia, dzieląc się tym, co sam kocham i co sprawia nam wszystkim tyle radości”.

Delikatesy włoskie w Influencer's Top 2020

Co można znaleźć w ofercie sklepu Delikatesy Włoskie?

Wyobraźcie sobie Włoskie zielone gaje oliwne, intensywne słońce i lekki powiew bryzy z wybżeża. W takich właśnie warunkach uprawiane są oliwki z których powstaje oliwa L`Italiano Terre Francescane.

Włoska oliwa z oliwek extra vergine, filtrowana, tłoczona metodą mechaniczną na zimno. Produkowana przez uznanego i wielokrotnie nagradzanego producenta z Umbrii. Oliwki z których tłoczona jest ta oliwa pochodzą tylko i wyłącznie z włoskich upraw. Specjalnie selekcjonowane, zbierane w odpowiednim czasie dają niesamowity efekt kompozycji smakowych i aromatycznych. Do szerokiego zastosowania w kuchni przy przygotowywaniu potraw zimnych oraz ciepłych. Doskonała również do spożywania na surowo z chlebem.

Passata pomidorowa Cosi Come

Passata pomidorowa pizzutello Cosi Come jest typowym produktem włoskim pod względem pochodzenia, tradycji i smaku. Na temat pomidorów można tworzyć wiele wariacji w kuchni. Zaczynając od różnego rodzaju sosów na bazie pomidorów takich jak bolognese czy puttanesca, poprzez lasagne, pizze czy indyjskie chiken butter.  Passata pomidorowa pizzutello może stanowić również podstawę pod krem pomidorowy, gazpacho czy zupę z soczewicą. 

Pomidory mają szerokie zastosowanie kulinarne, ale wymagają dobrego traktowania. Dzięki gotowej passacie można mieć pewność intensywnego i aromatycznego smaku włoskich pomidorów dojrzewających w słońcu, a także zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy zaledwie kilka minut gotowania, podsmażone mięso, warzywa, świeże zioła oraz dobry włoski makaron i danie gotowe. Passata pomidorowa to zdecydowanie produkt, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. 

Bazyliowe pesto z truflami to jeden z produktów znanej i cenionej na całym świecie marki Fattorie Umbre. Od ponad 30 lat zajmują się produkcją wysokiej jakości oliwy z oliwek. Na przestrzeni lat wraz z wzrastającymi oczekiwaniami klientów poszerzyli swoją działalność o różnego rodzaju przetwory na bazie włoskich pomidorów i oliwek. Dzięki wysokim standardom uprawy, dostawy, produkcji i pakowania mogą cieszyć się uznaniem wśród innych producentów tej branży. 

Ich dewizą jest połączenie tradycyjnych, regionalnych smaków i domowych receptur z wysokiej klasy nowoczesnymi technologiami. Pozwala to na stworzenie czegoś wyjątkowego, a mianowicie produkt zachowującego smak i aromat oraz wszystkie składniki odżywcze. Stronią od wszelkiego rodzaju chemii, konserwantów czy sztucznych barwników. Stawiając na ekologię i dary natury co idzie wyczuć w każdym z ich produktów. 

Oryginalny produkt pochodzący prosto z aromatycznej Italii. Pastificio Belli Makaron Tagliatelle All`uovo to ulubiony produkt każdego Włocha. Delikatny, mięsisty i sycący. Wyprodukowany według tradycyjnych receptur i najlepszej jakości składników, będących gwarancją niepowtarzalnego smaku.

Makaron Pastificio Belli Tagliatelle Alluovo?

Możesz się zastanawiać po co kupować makaron Pastificio Belli Tagliatelle All`uovo, kiedy na sklepowych półkach jest wiele innych, podobnie wyglądających makaronów. Sekret różnicy tkwi w smaku. Użyte półprodukty, technologia produkcji i serce właściciela włożone na każdym etapie produkcji daje w efekcie końcowym produkt, który podczas spożywania daje niezwykłe doznania. Kiedy raz spróbujesz makaron Tagliatelle All`uovo, nie zamienisz go na żaden inny. Doskonale pasuje do tradycyjnie włoskich potraw, jak również polskich dań.

artykuł we współpracy z Delikatesy Włoskie

www.delikatesywloskie.pl