Nominacja Influencer’s Top dla nowości od instax – aparatu SQUARE SQ1

Korporacja FUJIFILM (prezes: Kenji Sukeno) ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek aparatu natychmiastowego instax SQUARE SQ1. To najnowszy produkt z serii instax – analogowy aparat, który tworzy błyskawiczne kwadratowe odbitki w rozmiarze o 1,5 x większym od odpowiedników instax mini.

instax SQUARE SQ1 ma nowy, minimalistyczny, przyjazny dla użytkownika kwadratowy korpus. Jego kluczowe funkcje obejmują automatyczną ekspozycję i tryb selfie uruchamiany jednym dotknięciem.

instax SQUARE SQ1 łączy w sobie wszystko to, co fani marki kochają – nowoczesny styl, funkcjonalność i wkłady w formacie kwadratu. instax SQUARE SQ1 stworzyliśmy dla kreatywnej społeczności fanów instaxa. Pomaga błyskawicznie robić i wywoływać zdjęcia – wyjątkowo atrakcyjne i w zupełnie nowym stylu.

„instax SQUARE SQ1 zabierze Cię w podróż do czasów fotografii tradycyjnej, gdzie wspomnienia stawały się namacalne, ale rezultaty są natychmiastowe” obiecuje Sierra Prescott – fotografka, artystka, miłośniczka jazdy na deskorolkach.

„Podoba mi się to, że jest na tyle kompaktowy, że mogę go zabrać wszędzie, i wystarczająco wytrzymały, by go po prostu wrzucić do plecaka. Jego nowy, „obrotowy” tryb selfie zapewnia mi wystarczająco szeroki kąt widzenia, by zmieścić w kadrze więcej wszystkiego, co kocham.

To w pełni dopracowany model, który daje większą odbitkę, kwadratową i to w 90 sekund. Do tego żywe, głębokie kolory, które po prostu uwielbiam i jest prosty w użyciu. 

Zalety instax SQUARE SQ1:

Automatyczna Kontrola Ekspozycji 

Funkcja pozwala na automatyczne określenie poziomu światła otoczenia po naciśnięciu spustu migawki i optymalizuje czas otwarcia migawki oraz moc błysku w zależności od warunków oświetlenia. Nawet nowicjusze bez doświadczenia w fotografii natychmiastowej, będą mogli robić zdjęcia odpowiednio naświetlone, niezależnie od warunków zewnętrznych. Efekt? Bardziej wyraźne i żywe odbitki błyskawiczne.

Tryb Selfie za jednym dotknięciem

Wbudowane lusterko do robienia selfie było dużym ułatwieniem. Natomiast tryb One-Touch Selfie w aparacie instax SQUARE SQ1 został zaprojektowany i do autoportretów, i do fotografii z bliska. Pozwala na ustawienie optymalnej ostrości i ekspozycji zdjęcia, zmieniając położenie obiektywu po uruchomieniu. Jest to bardzo proste, wystarczy przekręcić obiektyw z trybu „Wł.” do trybu „Selfie”.

Nowy opcje wyboru filmu

Równolegle z aparatem instax SQUARE SQ1, na rynek wprowadzone zostają dwa nowe rodzaje filmów natychmiastowych instax: film instax SQUARE Rainbow (z ramkami w kolorach tęczy) oraz instax SQUARE Monochrome (wariant monochromatyczny). To idealny sposób na to, by fanom fotografii natychmiastowej z instaxem dać jeszcze więcej kreatywnych możliwości. 

Instax SQUARE SQ1 będzie dostępny w kolorach Terracotta Orange/Ceglany Pomarańcz, Glacier Blue/Lodowy Błękit i Chalk White/Kredowa Biel od 30 września 2020 r. w rekomendowanej cenie detalicznej 559 zł. Rekomendowana cena detaliczna filmu instax SQUARE Rainbow to 47zł, a filmu instax SQUARE Monochrome – 55zł. Oba będą dostępne również od 30 września br.