Drukarka do zdjęć prosto ze smartphona – Instax mini Link to wiele unikalnych i atrakcyjnych funkcji, by czerpać radość ze wspólnych chwil. Intuicyjna obsługa i mobilność – świeża perspektywa prezentowania zdjęć.

Model Link to wysoka jakość wydruków instax bezpośrednio dla zdjęć wykonanych smartfonem – wystarczy, skorzystać z dedykowanej aplikacji*1 i połączenia Bluetooth*2.

Aplikacja oferuje funkcję wyboru do druku najlepszego kadru z sekwencji wideo, a także zapewnia cały szereg innych atrakcyjnych funkcji społecznościowych, jak choćby sprawdzanie dopasowania przyjaciół do siebie czy też możliwość przesłania zdjęć z wielu telefonów w celu utworzenia jednego wspólnego wydruku instax.

Miesząca się w dłoni kompaktowa drukarka waży zaledwie 200g i jako całkowicie mobilne akcesorium może dawać wiele radości w każdym miejscu, w którym robisz zdjęcia.

Model Link w uznaniu za kompaktową i lekką konstrukcję, a także mobilność oraz prostą i intuicyjną obsługę zdobył nagrodę Good Design Award 2019.

Wprowadzeniu nowej drukarki będzie towarzyszyć inauguracja nowego filmu instax mini określanego jako “MERMAID TAIL” (Ogon syrenki). Poszczególne jego arkusze wyróżniają się błyszczącą ramką nadającą zdjęciom powiew ekstrawagancji, co jeszcze bardziej rozszerza zakres wykorzystania odbitek instax. Film “MERMAID TAIL” będzie wprowadzany na poszczególnych rynkach począwszy od 18 października.


instax mini Link” – podstawowe cechy charakteru

Nowa drukarka Link odziedziczyła wiele funkcji znanych z serii instax zapewniając szybko wykonywane, wysokiej jakości wydruki. Ponadto dedykowana do współpracy z drukarką aplikacja oferuje wiele dodatkowych funkcji, jak choćby “Video Print” dla wydrukowania decydującej chwili z materiału wideo.

Aplikacja udostępnia też funkcję “Match Test”, która pozwalając na przetestowanie Twojego dopasowania do przyjaciela czy innej szczególnej osoby wprowadza dodatkowe emocje w oczekiwaniu na wysunięcie się odbitki w z drukarki instax.

Funkcja “Party Print”, pozwala na wydrukowanie jednej odbitki utworzonej z wielu zdjęć, jakie może przesłać nawet pięć osób.

To doskonały sposób na zbudowanie napięcia, gdy każdy czeka na to jak w powstającym kolażu zaprezentuje się jego zdjęcie. W ten sposób drukarka staje się doskonałym sposobem wprowadzenia pozytywnej energii przy wspólnym spędzaniu czasu w rozmaitej formie.

Drukarka Link ma wbudowany czujnik ruchu. Wykonując zdjęcia w oparciu o zainstalowaną w smartfonie dedykowaną do obsługi drukarki aplikację możesz też zdalnie kontrolować działanie aparatu z poziomu samej drukarki Link.

Możesz przybliżać kadr kierując do dołu stronę drukarki z przyciskiem włącznika lub też oddalać ujęcie kierując tę stronę drukarki ku górze. Sam przycisk włącznika drukarki służy w takich sytuacjach do zwalniania migawki.

Model Link sprawdzi się też jako pilot zdalnego sterowania przy robieniu zdjęć grupowych twoim smartfonem. Zadbano też o intuicyjną obsługę drukarki – wydruk można ponawiać kierując w dół stronę wysuwu odbitek i naciskając znajdujący się pośrodku przycisk; transfer zdjęć do drukarki odbywa się poprzez przeciągnięcie palcem po ekranie aplikacji (przesunięcie palcem do góry od dołu ekranu). Sama drukarka waży zaledwie 200g, a w jej modnej konstrukcji zastosowano metalowe elementy – jak choćby centralny przycisk włącznika.