Jak nieinwazyjnie umyć twarz szczoteczką do zębów? Pytanie brzmi niepoważnie, ale produkt, który nominowaliśmy do Plebiscytu Influencer’s Top udowadnia, że dla dzisiejszej technologii nie ma nic niemożliwego. Mowa o szczoteczce elektrycznej do zębów GIOzoe, która, dzięki wymiennym główką, może pełnić więcej funkcji niż tylko czyszczenie jamy ustnej.

Higiena jamy ustnej

Czym GIOzoe różni się od zwykłych szczoteczek? Otóż, zważając na fakt, iż jest elektryczna, wykonuje trzynaście pulsacji na minutę. Dzięki temu w krótkim czasie mycia jest w stanie dokładnie wyczyścić zęby z pozostałości jedzenia i zarazków.

Wśród akcesoriów dołączonych do zestawu znajdziecie m.in. ultrahigieniczną medyczną główkę wykonaną z silikonu, która za pomocą mikroruchów w delikatny sposób rozbija i usuwa płytkę nazębną – tak, by nie naruszyć dziąseł i szkliwa. Jest przeznaczona dla dorosłych, w szczególności tych, którzy borykają się z nadwrażliwością zębów. Prócz podstawowej nasadki, sprzęt jest wyposażony w nylonową i silikonową końcówkę. Główki różnią się głównie gęstością i materiałem, z którego wykonane są ich „włosia”. Końcówki są przystosowane także do mycia języka – wystarczy obrócić głowicę szczotki w odpowiednią stronę i pionowymi ruchami wykonać masaż. Długotrwałe uczucie świeżości gwarantowane!Korzystanie z elektrycznych szczotek równa się z ich częstym ładowaniem. Nie w tym przypadku! GIOzoe, przy pełnym ładowaniu, jest w stanie wykonać aż 120 myć. Do pudełka dołączona jest ładowarka i podstawka na urządzenie, by wygodnie móc ustawić ją w pionie.

Pielęgnacja twarzy

Higiena jamy ustnej to nie wszystko – szczotka GIOzoe troszczy się również o pielęgnacje twarzy. Tryb anty-aging dla pięknych oczu to patent do odtworzenia z końcówką masującą.

Jak wykonać zabieg?

Przed nałożeniem końcówki zaleca się usunąć makijaż, zwilżyć twarz i nałożyć wybrany żel do mycia twarzy. Na wstępie warto zaznaczyć, że do wrażliwych partii twarzy zaleca się korzystać z trybów o mniej intensywnych wibracjach, tak, by na pewno nie narazić naskórka na uszkodzenie.Przy użyciu szczoteczki należy kolistymi ruchami czyścić podbródek i policzki. Następnie w grę wchodzi czoło: zaczynając od środka, masować je delikatnymi pociągnięciami od zewnątrz. Nie zapomnijcie o nosie, a dokładniej jego dwóch stronach – w dół i w górę, razy dwa. Na koniec zostaje obszar pod oczami – tu zaleca się użyć najsłabszych pulsacji.

Tryb anty-aging to świetna opcja dla osób, które zauważyły na swojej twarzy oznaki starzenia skóry. Po zabiegu twarz jest napięta i wyraźnie gładsza, a efekty są widoczne długoterminowo, szczególnie przy częstym stosowaniu.

artykuł we współpracy z marką ABC KIDS SP. Z O. O.