Arcybogate w składniki odżywcze masło do ciała z naturalnym olejkiem jaśminowym od Rosafilo znanym ze swoich różnorodnych dobroczynnych i upiększających właściwości zostało nominowane w jesiennej edycji Influencer’s Top 2020.

W poprzednich edycjach plebiscytu marka Rosafilo zdobywała uznanie jurorów. Jak będzie tym razem? Zobaczymy… Poznajcie nominowany produkt

Olejek jaśminowy , który jest jednym ze składników masła jaśminowego zawiera związki chemiczne, które działają antyseptycznie (bakteriobójczo), goją podrażnienia, trądzik i stany zapalne. Przyśpieszają też regenerację podniszczonych komórek oraz odżywiają je i wzmacniają poprzez utrzymywanie w nich wilgoci. Olejek jaśminowy jest również źródłem flawonoidów – przeciwutleniaczy, które usuwają z ciała wodne rodniki, czyli związki chemiczne, które uszkadzają DNA i przyczyniają się do starzenia się komórek.

Działanie:
– nawilżające
– regenerujące
– wygładzające
– przeciwzmarszczkowe

Rosafilo w Influencer's Top 2020

Kosmetyki marki ROSAFILO to połączenia natury i piękna. Każdy produkt oferowany przez markę jest ręcznie przygotowywany a co z tym się wiąże – jest wyjątkowy.

artykuł we współpracy z Rosafilo