Nominacja Influencer’s Top dla kimona Endorfinella – polskiej marki przepięknej bielizny dla Pań.

W Endorfinella nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego jako polska marka szyjemy wszystkie projekty w kraju, dbając o najwyższy standard wykorzystanych tkanin. Chcemy, abyś po założeniu naszego szlafroka poczuła delikatność jego materiału, przyjemne otulenie i nieziemski komfort.

Wysoka jakość tkanin i precyzja wykonania to dopiero początek długiej listy zalet, którymi mogą pochwalić się nasze kimona.

Na uwagę zasługuje także ich oryginalny wygląd, za który odpowiadają kobiece fasony i piękne kolory, W naszej kolekcji znajdziesz szlafroki koronkowe, jedwabne, satynowe czy welurowe, w których na nowo odkryjesz kobiecość oraz będziesz mogła cieszyć się miękką wygodą w trakcie odpoczynku i snu.

Endorfinella to marka stworzona z miłości do piękna i wielkiej pasji dwójki przyjaciół.

Zainspirowani emocjami, które drzemią w każdej z kobiet, ich wielką siłą i delikatnością tworzymy projekty w których każda z Pań poczuję się wyjątkowo, wyzwoli w sobie kobiecą moc, pewność siebie i świadomość swojego piękna. Cała produkcja odbywa się w Polsce, a do naszych projektów używamy wyłącznie wysokogatunkowych tkanin. 

Kolejny rok naszej działalności przyniósł rozwój i stworzenie nowej linii produktowej. Produkty Endorfinella Summer zadbają o samopoczucie każdej z Pań bez względu na to gdzie wypoczywa, dodając Jej szyku, zapewniając komfort użytkowania i ochronę w upalne dni.