Coraz częściej w swoich codziennych wyborach stawiamy na produkty, które pozwalają nam zwolnić oraz skupić się na własnych potrzebach. Takie przedmioty znajdujemy najczęściej online, a ich wybór jest przeogromny. Stąd nominacja dla marki YourHomeStory, której nie mogło zabraknąć w jesiennej edycji Influencer’s Top 2020.

Nominowanym produktem jest bambusowy stolik YourHomeStory. Jest to wielofunkcyjny przedmiot, który zmienia proste czynności w rytuały. Jego ponadczasowy design oraz staranne wykonanie sprawiają, że z łatwością podamy do łóżka wykwintne śniadanie, po zjedzeniu którego bardzo szybko stworzymy idealne miejsce do pracy w najbardziej dogodnym dla nas miejscu. Stabilna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas wielogodzinnej pracy, a ponadto doskonale dopasowuje się do przestrzeni, którą dysponujemy. Jest to idealne rozwiązanie dla cyfrowych nomadów oraz osób pracujących w wolnych zawodach.

YourHomeStory w Influencer's Top 2020

Niewątpliwym atutem produktu jest również regulacja kąta nachylenia. Dbałość o każdy detal przejawia się też w uzupełnieniu projektu o funkcjonalny wentylator oraz pojemną szufladę, w której możemy umieścić podręczne artykuły biurowe. Warto również wspomnieć o aspekcie ekologicznym – stolik marki Homede z YourHomeStory wykonany jest z drewna bambusowego, które jest w pełni ekologiczne.

Już niedługo dotrze do naszych jurorów.

artykuł we współpracy z YourHomeStory