BIRBA oraz TRYBEYOND to dwie kolekcje odzieży dziecięcej, które już ubiegłej wiosny zagościły w Waszych ulubionych sklepach i butikach dziecięcych w Polsce. Utrzymane w duchu włoskiego stylu,  śledzą najnowsze światowe trendy!

Misją Birba&Trybeyond od 1964 roku, jest tworzenie odzieży, która doskonale sprawdzi się zarówno w szkole, w trakcie czasu wolnego jak i wyjątkowych chwil. Ma być modnie ale i wygodnie! Kolekcje charakteryzują się włoskim stylem – tworzone są przez projektantów w miasteczku Revello w okolicach Turynu: tam powstają wykroje, selekcjonowane są odpowiednie materiały,  dobierane akcesoria. Przykładamy ogromną uwagę do jakości naszych produktów- szwalnie Mauli pozostają w regulanym kontakcie z projektantami, którzy odwiedzają je osobiście aby doglądać proces realizacji swoich projektów.

BIRBA dedykowana jest najmłodszym: dziewczynkom i chłopcom do 3 roku życia. Tutaj szczególną uwagę przykładamy do jakości materiałów, bezpieczeństwa maluchów, i tego co bardzo ważne – wygody! Kolekcja bogata jest w kolory, została zróżnicowana pod kątem przeznaczenia.

TRYBEYOND (3-16lat), to szeroka kolekcja podzielona na kapsuły stylistyczne: o motywach bardziej dziecinnych dla młodszego odbiorcy oraz te inspirowane najnowszymi trendami ze świata wielkiej mody dla młodzieży. Warto podkreślić, że w Trybeyond nie rezygnujemy z jakości i komfortu – tak więc t-shirty nadal charakteryzują się wyjątkową miękkością, a wzory do których wykorzystaliśmy materiały bardziej modowe jak żorżeta, mają bawełnianą podszewkę, która jest przyjemna dla skóry.

A osoby chcące poznać nas bliżej, zapraszamy na nasze social media:

Instagrambirba.trybeyond.polska

Facebook: Birba Trybeyond Polska

artykuł we współpracy z Birba Trybeyond Polska