Piu bello to polska firma, która powstała w Poznaniu z myślą o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. Marka prowadzi dziecięcy sklep internetowy Piubello.pl oraz  sklep stacjonarny Piu bello w Poznaniu. W sklepach oferuje nietuzinkowe produkty dla dzieci, artykuły szyte w Polsce i szyte na miarę czasu. Pościel dla dzieci, wyprawka niemowlaka, kocyki, otulacze dla niemowląt, ochraniacze do łóżeczka i przytulanki – to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w naszej ofercie. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2021, a wyróżnionym produktem jest bawełniany ręcznik wafelek dla dzieci, który skradł serca wielu Mam w całej Polsce.

Poznajcie nominowany produkt od Piu bello!

Ręcznik wafelkowy dla dziecka to produkt, którego nie może zabraknąć podczas kompletowania wyprawki dla noworodka. Ręcznik ten w warunkach domowych schnie w ciągu 3 godzin, a struktura tkaniny jak gofer powoduje, że chłonie on wodę o 60% lepiej od standardowych ręczników. Nie zatrzymuje wilgoci i nieprzyjemnego zapachu.

Piu bello w Influencer's Top 2021

Do produkcji swoich produktów marka używa certyfikowanych polskich tkanin oraz dodatków. Wspieranie polskiego przemysł i polskich wytwórców to jedna z dewiz marki. Twórcy wierzą, że każdy produkt, który wychodzi z ich rąk, pomaga Wam rodzicom wykreować przytulne, pełne fantazji, komfortowe otoczenie dla Waszych pociech.

W più bello sprzedawane są wyłącznie artykuły najwyższej jakości, z materiałów pozbawionych alergenów i szkodliwych barwników czyli bezpiecznych dla zdrowia dziecka i w atrakcyjnych cenach.

artykuł we współpracy z marką Piu bello