Produkty Vitberry powstają dzięki pasji do natury. Owoce, które są wykorzystywane do produkcji syropów owocowych pochodzą głównie z własnych upraw. Przetwory marki wyróżnia prosty skład. Tworzone są tylko z dwóch składników. W wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021 nominowany został malinowy syrop Vitberry.

Naturalny syrop malinowy o niezwykłym aromacie świeżo zebranych malin. Owoce tłoczone są na zimno w dniu zbioru, dzięki temu ich smak udaje się zamknąć w butelce. Vitberry stawia na naturalność, dlatego skład syropu jest bardzo prosty – świeżo wytłoczony sok z malin z dodatkiem cukru. 

Vitberry w plebiscycie Influencer's Top 2021

Marka stawia wyłącznie na naturalne produkty, o prostym składzie i wysokiej jakości. Wykorzystywane do produkcji owoce pochodzą głównie z własnych upraw. Pozwala to kontrolować przebieg wytwarzania syropu na każdym etapie. 

Warto wspomnieć, jak zaczęła się historia Vitberry…

Pasja zarówno do ogrodnictwa jak i rolnictwa narodziła się już we wczesnych latach młodzieńczych. Adrian – bo tak nazywa się twórca i pomysłodawca wszystkiego, czym marka się zajmuje – miłość do owoców i warzyw ma we krwi. To właśnie on sam zapoczątkował plantacje malin, a od tego wszystko wystartowało…

Ważną datą jest sierpień 2018…

Założycieli marki wspominają… Sezon malinowy w pełni, a my zastanawiamy się jak wykorzystać te wszystkie owoce. Wtedy narodził się pomysł na stworzenie syropu malinowego. Ważny był dla nas prosty skład i naturalny aromat. Z zebranych malin wycisnęliśmy sok, dodaliśmy cukier i poddaliśmy pasteryzacji (po prostu gotowaliśmy go przez jakiś czas w garnku na naszej kuchence). Efekt końcowy był zniewalający!!

Nigdy w życiu nie piliśmy czegoś tak pysznego. Żeby nie być gołosłownym nasz zachwyt udzielał się wszystkim, którzy mieli okazję go spróbować i na szczęście tak jest w dalszym ciągu. Ale zaraz, jak to zrobili jeden syrop i już?

Syropu zrobiliśmy mnóstwo – dla rodziny, znajomych, dla siebie na zimę…. ale to wszystko było mało. Zapragnęliśmy podzielić się naszym smakołykiem z większym gronem konsumentów, tak właśnie narodziły się plany otwarcia naszej przetwórni. Dzięki wsparciu najbliższych od marzeń przeszliśmy do ich spełnienia.

Cieszymy się, że marka już niedługo jurorzy będą testować produkty marki…

Artykuł powstał we współpracy z Vitberry