Koreańska pielęgnacja nadal bije rekordy popularności. Przekonuje się do niej coraz więcej osób. Nie inaczej jest z nami:) Dr. Ceuracle to marka, która trafiała w ręce naszych jurorów w poprzednich edycjach plebiscytu Influencer’s Top. W najbliższej wiosennej edycji nominowany jest Pro Balance Pure Cleansing Oil.

Dzięki badaniom przeprowadzonym w laboratoriach Dr.Ceuracle, mamy pewność, że nasze produkty poradzą sobie z problemami wszystkich typów skóry. Od 2000r., Dr.Ceuracle gromadził różnorodne testy i dane kliniczne, które znalazły odzwierciedlenie w naszych profesjonalnych seriach kosmetyków. Dzięki zaawansowanej technologii, produkty poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającą cerą.

Poznajcie nominowany produkt Pro Balance Pure Cleansing Oil.

To olejek myjący na bazie oleju z nasion słonecznika oraz kompleksu 5 probiotyków i Phyto G. Fer-kefir. Szybko i dokładnie rozpuszcza cały makijaż i inne zanieczyszczenia powstałe na bazie oleju pozostawiając skórę idealnie czystą i gładką.

To kompleks 5 probiotyków i Phyto G. Fer-kefir wzmacniają naturalną barierę ochronną i pomagają w utrzymaniu odpowiedniego pH skóry.

Dr. Ceuracle w Influencer's Top 2021
  • Olej z nasion słonecznika
    Pełen przeciwutleniaczy, głęboko nawilża i odżywia.
  • Kompleks 5 probiotyków
    Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zwiększa odporność i zdolność do zabijania zarazków, które przyczyniają się do powstawania stanów zapalnych.

artykuł we współpracy z Dr. Ceuracle