Full-Shock od marki Mobilfox to wyjątkowo wytrzymałe etui na telefon, które chroni go przed zniszczeniem przy upadku z naprawdę dużych wysokości! 

Jeżeli poszukujecie etui na telefon, które będzie ładne, wygodne i zapewni najlepszą ochronę Waszemu urządzeniu to Full-Shock od marki Mobilfox jest zdecydowanie produktem dla Was.

Dotychczas dostępne na rynku obudowy, które dobrze chronią telefon były bardzo toporne i niewygodne w użyciu. Full-Shock to pierwsze etui, które chroni telefon przed rozbiciem nawet przy upadku z 3,5 metra i jest cienkie oraz wygodnie w użytkowaniu.

Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnie dobranym materiałom i zastosowaniu unikalnej technologii DROP-X, która pochłania wstrząsy. Wyjątkowa jest również lekko wygięta forma etui, która dodatkowo chroni ekran telefonu.

Do każdego zamówienia obudowy dołączona jest szybka NANO-GLASS oraz zestaw do jej precyzyjnego założenia.

Etui od Mobilbox mają fluorescencyjną otoczkę aparatu oraz plecki odporne na zarysowania. Gdyby jednak, przy ekstremalnym użytkowaniu telefonu, obudowa uległa uszkodzeniu producent wymieni ją bez dodatkowych kosztów dzięki dożywotniej gwarancji produktu.

Obudowy Full-Shock dostępne są w 5 kolorach: czarnym, białym, różowym, zielonym i niebieskim.

Na stronie można wybierać spośród grafik i kolekcji przygotowanych przez grafików Mobilfox oraz dowolnie je personalizować. Teraz możesz uwiecznić ulubione chwile czy grafikę na obudowie swojego telefonu. Dzięki temu Full-Shock jest nie tylko użytecznym, ale i pięknym prezentem!

Bardzo ciekawa jest również opcja personalizacji nazwana Adventure, dzięki której na pleckach obudowy można mieć nadrukowaną mapę ulubionego miejsca.

Full-Shock jest dostępny na telefony takich marek jak Samsung, Huawei oraz Iphone, a zespół Mobilfox cały czas pracuje nad rozszerzeniem asortymentu o nowe modele i marki.

Sprawdźcie koniecznie nieograniczoną możliwość personalizacji swojego etui na telefon na stronie www.mobilfox.com/pl