Sklep Brykacze.pl to miejsce, w którym można znaleźć markowe, solidne i bezpieczne zabawki. Oferta skierowana jest do rodziców pragnących kupić dziecku zabawkę, która nie tylko bawi ale również uczy i wspomaga jego rozwój. Marka została nominowana z produktem Woopie Duża Zjeżdżalnia XXL 180cm ze ślizgiem wodnym w wiosennej edycji Influencer’s Top 2021.

Właściciele sklepu Brykacze.pl zgodnie twierdzą, że sprzedają zabawki, które kupiliby swoim dzieciom, dlatego jakość oferowanych zabawek jest dla nich najważniejsza, a maluchy z pewnością będą cieszyły się nimi przez długi czas.

Poznajcie nominowany produkt

Duża Zjeżdżalnia XXL marki Woopie posiada delikatny zjazd o długości 180 cm, który zapewni fantastyczną zabawę Twojemu dziecku. Do zjeżdżalni może zostać przyłączony natrysk wodny, który jeszcze bardziej rozszerzy możliwości zabawy. Zjeżdżalnia posiada schodki antypoślizgowe i uchwyty, które wpłyną na bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy. Szeroka podstawa sprawia, że zjeżdżalnia jest stabilna. Dzięki zastosowaniu wysokich ścianek ślizgu i zaokrąglonych krawędzizjeżdżalnia jest bezpieczna dla mniejszych dzieci.

Dużym atutem zjeżdżalni jest zakończenie ślizgu, które pozwoli bezpiecznie zakończyć zjazd. Produkt jest przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Brykacze.pl w Influencer's Top 2021

artykuł we współpracy z Brykacze.pl