Woda „Mama i ja” posiada pozytywną opinię Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” nr 28/DJW/2020.  Najwyższą jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą IFS standard. To sprawia, że Mama i ja stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży, mam karmiących oraz niemowląt i małych dzieci. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2021.

Okres ciąży, połogu i macierzyństwa to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Woda Mama i ja powstała jako odpowiedź na potrzeby obecnych i przyszłych mam. U kobiet ciężarnych odpowiednie nawodnienie pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu płynu owodniowego, natomiast u mam karmiących picie dobrej jakości wody pozytywnie wpływa na proces produkcji mleka.

Nawodnienie pełni także bardzo ważną funkcję w diecie niemowląt i małych dzieci, wywierając dobroczynny wpływ na całościowy rozwój organizmu. Wybór bezpiecznej i całkowicie wolnej od zanieczyszczeń wody jest bardzo ważny, ponieważ układ pokarmowy na wczesnym etapie życia cechuje duża wrażliwość i delikatność.

Mama i ja w Influencer's Top 2021

Mama i ja charakteryzuje się niewielką zawartością sodu oraz niskim stopniem mineralizacji. Ta naturalna, niegazowana woda źródlana wydobywana jest z głębokości 157 metrów, z ujęcia znajdującego się na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego.

Eksperci marki oraz doświadczeni specjaliści z niezależnych laboratoriów regularnie przeprowadzają szczegółowe badania mikrobiologiczne i sensoryczne, mające na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa wody. Rygorystyczne kontrole dotyczą zarówno stanu czystości źródła, jak i procesu powstawania produktu – na każdym etapie. Woda Mama i ja podlega także wnikliwej ocenie instytucji kontrolujących i opiniujących, co gwarantuje idealną czystość oraz zgodność z normami każdej partii produkcyjnej.

Woda dostępna jest w trzech wygodnych rozmiarach opakowań: 0,33 l, 0,5 l i 1,5 l. Butelki 0,33 l mają kształt dopasowany do rączek małych dzieci i są wyposażone w praktyczny ustnik.  Kolorowe, bajkowe etykiety przykuwają uwagę i zachęcają do częstego sięgania po wodę.  Butelki 0,5 l mieszczą się w plecaku, dzięki czemu starsze dzieci mogą gasić pragnienie w trakcie aktywnego dnia w szkole czy na wycieczce. Butelki 1,5 l to wygodne rozwiązanie dla mam, ułatwiające zarówno nawadnianie organizmu, jak i przygotowywanie posiłków na bazie wody.

W drugiej połowie 2020 r. marka przeprowadziła lifting logo, wykorzystując dziecięcy styl pisma. Na etykietach pojawiły się wizerunki mam i ich pociech, stanowiąc dopełnienie przewodniego hasła wody Mama i ja: „Od pierwszych chwil, na całe życie”.

Woda źródlana Mama i ja

Mama i ja to w pełni bezpieczna, niegazowana woda źródlana, wyróżniająca się niskim stopniem mineralizacji i niewielką zawartością sodu. Stanowi optymalne uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Znakomicie nadaje się również do przygotowywania posiłków dla niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Strona www: https://wodadladziecka.pl/

Cena:

1,5 L – cena: 1,89 zł 

0,5 L – cena: 1,49 zł

0,33 L – cena: ok. 1,35 zł

artykuł powstał we współpracy z marką Mam i ja