ROMELIO to nowa Polska marka, która powstała z kontynuacji rodzinnych tradycji jubilerskich wywodzących się z Toskanii we Włoszech.

Wzory biżuterii projektowane są z uwzględnieniem aktualnych trendów modowych i charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Kolekcje ROMELIO powstają w rodzinnej fabryce we Włoszech w prowincji Arezzo i produkowane są ze srebra oraz srebra pozłacanego.

Kolekcja biżuterii CUBES inspirowana jest geometrycznym minimalizmem. Powstała z miłości do idealnych proporcji i równowagi, którą przedstawiają sześciany.

Znajdziemy w niej modele naszyjników, bransoletek i kolczyków wytworzonych ze srebra i srebra pozłacanego oraz wzory z dodatkiem czarnego onyksu. Symetria tej kolekcji została podkreślona zdjęciami, na których biżuteria ukazana jest w towarzystwie geometrycznych form.

Kolekcja CUBES jest delikatna i subtelna, podkreśla piękno regularnych kształtów, które wplecione są w biżuterię. Idealne proporcje są synonimem klasycznego piękna, co sprawia, że biżuteria z tej kolekcji będzie oryginalnym uzupełnieniem stylizacji na każdą okazję.

Projekty ROMELIO są osobistym wyrazem stylu i reprezentują piękno w minimalistycznej postaci. Wyroby marki cechuje włoska ręczna precyzja i kreowanie trendów.