Batiste to marka pochodząca z Wielkiej Brytanii, wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów i od ponad 40 lat wyznaczająca standardy w tej dziedzinie. Marka oferuje ponad 40 wariantów suchych szamponów, w tym najszerszą gamę zapachową, wersje kolorystyczne – dla blondynek, szatynek, brunetek – pomagające ukryć ślady siwizny i odrostów; wersje z dodatkami pielęgnacyjnymi dostosowane do różnych rodzajów włosów, zwiększające objętość oraz szampony w opakowaniach mini o pojemności 50 ml, które można przewozić w bagażu podręcznym.

Marka Batiste ze swoim Suchym szamponem WONDER WOMANTM jest nominowana w V edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021

Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania – wystarczy tylko spryskać włosy u nasady, a następnie delikatnie wmasować produkt i ułożyć fryzurę.

Suchy szampon WONDER WOMANTM już samym opakowaniem zdradza, że jest to produkt dla kobiet odważnych, pewnych siebie, które wierzą w swoje możliwości i śmiało wyruszają na podbój świata.

W ślad za odważnym opakowaniem  idzie i zapach –kwiatowa kompozycja róż i frezji, doprawiona zmysłową  nutą bergamotki to kwintesencja kobiecości i siły.

Batiste Wonder Woman™ to Twoja supermoc – możesz odświeżyć włosy kiedy tylko tego potrzebujesz. Spryskaj, wmasuj i ciesz się pięknymi włosami o zniewalającym zapachu róży, frezji i bergamotki. Świat należy do Ciebie. Dostępny w pojemności 200 ml

Suchy szampon to produkt, o którym przywykliśmy myśleć, jako o wyjściu awaryjnym. Jest idealny wtedy, gdy trzeba szybko odświeżyć fryzurę w nagłej sytuacji – przed ważnym spotkaniem, kiedy włosy nie wyglądają dostatecznie świeżo lub np. gdy chorujemy i umycie włosów nie jest możliwe. I rzeczywiście – ratowanie fryzury to jego specjalność. Wystarczy 30 sekund, żeby dodać włosom objętości, przywrócić im świeży wygląd bez użycia wody. Jednak formuła tego produktu jest ciągle wzbogacana i ulepszana, a tym samym zwiększa się wachlarz jego zastosowań.

Suchy szampon Wonder WomanTM to kosmetyk na każdy sezon: w zimie szybko doprowadza włosy do porządku, gdy nie ma czasu na ich całkowite wysuszenie, latem pomaga zapanować nad fryzurą, która traci świeżość przez upały. Efekt świeżych włosów po zastosowaniu szamponu utrzymuje się od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin, w zależności od gatunku włosów i tendencji do przetłuszczania się skóry głowy, a także warunków zewnętrznych. Zastosowany na świeżo umyte i wysuszone włosy szampon wydłuża ich świeżość o jeden-dwa dni.

Suche szampony Batiste to produkty wegańskie. Ich głównym składnikiem jest wyselekcjonowana skrobia ryżowa, która jest nieszkodliwa dla skóry głowy, nie zatyka porów i nie wpływa na kondycję mieszków włosowych.

Włosy po zastosowaniu szamponu Batiste zaledwie w pół minuty odzyskają świeżość, jak po tradycyjnym myciu głowy – wystarczy je spryskać, delikatnie wetrzeć szampon i ułożyć fryzurę. Włosy zyskują optycznie większą objętość, stają się puszyste, jedwabiście miękkie, uniesione u nasadya na dodatek pięknie pachną!

Sposób  użycia:

Marka Batiste ma ponad 40 lat doświadczenia w dziedzinie produkcji suchych szamponów. To w laboratoriach pracujących nad formułami suchych szamponów Batiste powstają rozwiązania, które wyznaczają wysokie standardy jakościowe i innowacje w produkcji. Na polskim rynku marka jest obecna od 2012 roku. W ciągu tych 8 lat polscy konsumenci wielokrotnie potwierdzili jakość Batiste – marka była nagrodzona ponad 30 razy. Produkty Batiste zdobyły wyróżnienia w plebiscytach organizowanych przez portale internetowe, wydawnictwa branżowe oraz w konkursach konsumenckich.

Według badań branżowych portali 99% kobiet deklaruje, że poleciłoby suchy szampon Batiste swoim bliskim oraz że sięgnie po niego ponownie.**

Dane te są zbieżne z trendami ogólnoświatowymi – na całym świecie Batiste niezmiennie od ponad 40 lat jest liderem w kategorii suchych szamponów.

Artykuł powstał we współpracy z marką BATISTE