Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Marka tworzy produkty z myślą o dzieciach, młodzieży i całych rodzinach. Chce, by bezpieczne i często tradycyjne zabawki dostarczały pomysłów na wspólne i ciekawe spędzanie czasu oraz wspierały poznawanie i zrozumienie otaczającego świata. Dynamiczna interakcja, wspólny śmiech, indywidualne lub zespołowe rozwiązywanie łamigłówek czy układnie puzzli to przykładowe aktywności z użyciem naszych produktów. Marka zdobyła tytuł Influencer’s Top 2020 w poprzedniej edycji. Tym razem jest nominowana z czterema produktami. Poznajcie je.

Przeprowadzka z Rodziną Treflików

Przeprowadzka z Rodziną Treflików to rodzinna gra zręcznościowa z 3 poziomami trudności. Kooperacja ucząca współpracy i integrująca wszystkich przy stole. Złóżcie samochód i meble oraz postarajcie się zmieścić je wszystkie na aucie. Drewniana kostka wskaże, który kolor mebla dokładacie jako kolejny. Uważajcie, aby nie strącić Małego Wujcia, który pomaga Wam zapakować wszystko jak należy. Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale z całą pewnością również starsi odnajdą się w tej wspaniałej rozgrywce. 

Raczkujący Miś Tuptuś

Raczkujący Miś Tuptuś marki VTech to radosny pluszak, który został stworzony z myślą o dzieciach, które raczkują i stawiają pierwsze kroki. Zabawka posiada cztery kolorowe przyciski: serce, kwadrat, gwiazda oraz koło. Miś Tuptuś uczy kolorów, nazw kształtów oraz wygrywa wesołe piosenki. Posiada miękki materiał, który wpływa na rozwój stymulacji dotykowej.

Zestaw kulko-klocków – 30 elementów

Zestaw kulko – klockwów 30 elementów od Lalaboom, to zabawka, która dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Zabawka wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zapoznaje dziecko z kolorami.

EGO

Ego to kultowa gra towarzyska, która z pewnością stanie się atrakcją niejednej imprezy. Zabawa polega na trafnym odpowiadaniu na ciekawe pytania na temat naszych znajomych, rodziny i przyjaciół. Sprawdźcie, jak dobrze się znacie!

EGO Emocje

Ego Emocje to zupełnie nowa odsłona popularnej gry towarzyskiej, w której zadaniem graczy jest określenie ich podejścia do różnych, często nieoczywistych i zaskakujących tematów. Przekonajcie się, jak różne emocje mogą wzbudzać poszczególne słowa. Kto lubi chodzić w dresach a kto grać w gry planszowe? Gra EGO Emocje pozwoli Wam lepiej się poznać!

Obecnie coraz więcej czasu spędzamy w wirtualnym świecie, dlatego ważne jest aby zadbać o nasze relacje z bliskim. Trefl wychodzi temu naprzeciw, oferując produkty integrujące rodziny i przyjaciół oraz wspierające rozwój dzieci w sposób kreatywny i tradycyjny.

artykuł powstał we współpracy z Trefl SA