Szczotkowanie zębów to jeden z najistotniejszych elementów codziennej higieny. Jednak jak wszystkiego w życiu i tego trzeba się dobrze nauczyć. Zachęcenie dzieci do takich czynności nie jest proste, ale może być łatwiejsze, jeśli przybierze formę zabawy. W nadaniu temu na pozór nudnemu zajęciu nieco radości pomoże pasta ELGYDIUM Edukacyjna. W czym tkwi sekret wyjątkowości tego produktu?

Poznajcie pastę ELGYDIUM EDUKACYJNĄ nominowaną w V edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021

Nauczenie dzieci poprawnego szczotkowania zębów to nie lada wyzwanie. Pociechy łatwo się nudzą i szybko przestają je interesować monotonne czynności. Warto zatem zachęcać je za pomocą zabawy. Dlatego pomocna w tym wypadku będzie ELGYDIUM Edukacyjna pasta do zębów, która zabarwia tymczasowo płytkę nazębną na kolor zielony, aby uwydatnić miejsca wymagające doczyszczenia.

Co czyni ją wyjątkową?

Ta pozornie zwykła pasta do zębów może sprawić, że mycie zębów stanie się atrakcyjną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Po szczotkowaniu zabarwia płytkę nazębną na kolor zielony, aby uwidocznić miejsca wymagające doczyszczenia. Taki zabieg pomaga nie tylko doczyścić uzębienie, ale także udoskonalić technikę szczotkowania zębów. Produkt ten zapewnia także ochronę przed próchnicą dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły z Fluorinolu®. Ponadto ma niezwykle przyjemny smak świeżych jabłek.

Jak to działa?

Pasta przeznaczona jest dla dorosłych i dla dzieci od 7 roku życia.

Pasta Elgydium Edukacyjna dostępna jest tylko w aptece.

Szczegółowa instrukcja stosowania dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej: Elgydiumedukacyjna.pl

Artykuł powstał we współpracy z marką Pierre Fabre Oral Care