Nominacja Influencer’s Top dla Ecogenic za zestaw dla zwierząt – naturalny szampon do mycia zwierząt oraz naturalny spray do usuwania zapachów pozwierzęcych.

NATURALNY SZAMPON DO MYCIA ZWIERZĄT

Jest to delikatny dla rąk oraz dla skóry pupili szampon oparty w 100% na zdrowej, roślinnej formule. Szampon jest idealny do skutecznego oraz delikatnego mycia sierści i włosia dla wszystkich zwierząt od 6-tego tygodnia życia. Poradzi sobie z kurzem, błotem i solą podczas zimowych spacerów oraz brzydkimi zapachami. 

Naturalny wyciąg aloesowy uspakaja zwierzę po kąpieli, a krople lawendy działają kojąco. Szampon może być używany codziennie bez negatywnego wpływu na sierść lub włosie pupila. Butelka o pojemności 250 ml, z plastiku w 100% pochodzącego z recyklingu. 

NATURALNY SPRAY DO USUWANIA ZAPACHÓW PROZWIERZĘCYCH

Super wydajny i skuteczny  produkt przeznaczony do usuwania przykrych zapachów pozwierzęcych. W 100% pochodzenia roślinnego, jest przyjazny i bezpieczny dla zwierząt, domu oraz pomieszczeń, w których przebywają rodziny z dziećmi. Przyjemnie pachnie eukaliptusem.

Spray można używać na miejsca zabrudzone przez odchody i wymioty oraz zamoczone powierzchnie. Środek może wspierać usuwanie tzw. oznaczania terytorium przez szczeniaki i  kocięta przed sterylizacją. 

Odpowiedni do każdej powierzchni w domu (dywany, podłogi, kanapy) oraz w autach. Sprayem można też w bezpieczny sposób zniwelować zapachy klatek gryzoni. Butelka o pojemności 250 ml, z plastiku w 100% pochodzącego z recyklingu. 

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo serii gwarantują rygorystyczne certyfikaty międzynarodowe: