Po długiej deszczowej i ponurej zimie nasz organizm marzy o spędzeniu trochę czasu na świeżym powietrzu, chłonąc ze słońca pierwszą witaminę D. Warto już teraz przygotować taras, balkon i ogród na weekend majowy, który będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną.

Sekretem dobrego wypoczynku jest odpowiednie wyposażenie. Zadbajmy o odpowiedni wybór szklanek, karafek, talerzy, które pięknie ozdobią nasz stół. Wymarzony efekt uzyskamy stawiając na piękną porcelanę i dodatki od marki Villa Italia.

Taras to przedłużenie domu, dodatkowa jadalnia i salon w jednym – służący głównie do wypoczynku na świeżym powietrzu. Od wiosny do jesieni spędzamy na nim bardzo dużo czasu, dlatego powinien być on urządzony funkcjonalnie i estetycznie. Taras urządzony w klasycznej bieli zawsze jest modny, elegancki i nigdy się nie znudzi.

Postaw na faktury i wzory – dzięki grze światłem możemy dodać bieli głębi, a nawet wyczarować kolory tęczy. Rozstawione na białych obrusach kieliszki do wina z kolekcji Monalisa oraz świeczniki stworzą niepowtarzalny nastrój.

Villa Italia Monalisa
Villa Italia Monalisa

Potrawy rozłożone na białej porcelanie z serii: Aurelia, Appal, Boston oraz Plus będę zachwycać swoimi apetycznymi kolorami. Ważnym element zaproponowanych kolekcji jest możliwość dowolnego wyboru ilości talerzy. Nie musimy kupować całego kompletu naczyń, możemy je miksować w zależności od naszych potrzeb i upodobań.

Villa Italia Nostalgia
Villa Italia Nostalgia
Villa Italia Plus
Villa Italia Plus

Tak jak w poprzednich latach, w tym roku modny jest także styl country. Aby przywołać urok wiejskich krajobrazów, postaw na polne oraz sezonowe kwiaty. Doskonałym wyborem będą margaretki, róże, rumianki, kłosy zbóż, maki, chabry oraz trawy.

Na stole nie może zabraknąć kolorowych szklanek z kolekcji Fiorino, Freeze, Summer oraz talerzy Tiba.  Każda z kolekcji zachwyca bogatą ofertą dostępnych kolorów i dekorów. Cechą charakterystyczną są zdobienia, które pięknie załamują światło dodając wyjątkowy efekt wizualny. 

Szklanki z kolekcji Fiorino Villa Italia

artykuł powstał we współpracy z marką Villa Italia