Sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków brązujących do użytku domowego, sprzętu i mgiełek do opalania natryskowego. Do tego profesjonalna organizacja szkoleń tematycznych oraz bliska współpraca z gwiazdami dużego formatu. Tak można w skrócie opisać TanExpert, czyli nowoczesną i prężnie działającą firmę, która jest oficjalnym dystrybutorem renomowanej oraz znanej na całym świecie marki MineTan. W poprzedniej edycji Influencer’s Top 2020 marka zdobyła uznanie jury. W tym roku jest nominowana po raz kolejny z produktem TanExpert Bronze Amber – Pianka Samoopalająca Premium Line 200 ml.


TanExpert przebojem wdarł się na polski rynek i błyskawicznie zyskał nie tylko popularność, ale i zaufanie zadowolonych klientów. Firma oferuje produkty, stanowiące zdrową alternatywę dla wszystkich osób, które lubią efekt zmysłowo opalonej skóry, a jednocześnie nie chcą wystawiać ciała na promienie słoneczne lub korzystać z solarium.

W obrębie działalności TanExpert znajduje się jednak nie tylko sprzedaż produktów brązujących do użytku domowego czy opalania natryskowego, ale też fachowa organizacja profesjonalnych szkoleń z tej tematyki. Każde z nich kończy się otrzymaniem prestiżowego certyfikatu, który potwierdza umiejętności teoretyczne oraz praktyczne, nabyte właśnie podczas trwania nauki.Jako wyłączny dystrybutor produktów marki MineTan w Polsce, Tanexpert posiada także własną, regularnie rozbudowywaną, linię wysokiej klasy kosmetyków. O poziomie ich jakości świadczy stale rosnące zainteresowanie marką oraz codzienne opinie kolejnych zadowolonych klientów. Renomę TanExpert swoimi nazwiskami firmują także gwiazdy oraz wybitne postaci z branży beauty. Szeroka współpraca z tą prestiżową grupą jest jedną z wizytówek marki i stanowi ważny element jej rozwoju na krajowym rynku kosmetyków brązujących.

TanExpert to tak naprawdę krok w kierunku jakości, nowoczesności oraz innowacji. Firma stopniowo buduje pozycję lidera, coraz mocniej akcentując swoją obecność w branży. To firma przyszłości, która stanowi precyzyjną odpowiedź na wyzwania, jakie niesie współczesny świat konkurencyjnego rynku.
Otrzymane Nagrody 
– 2021: Laur Klienta 2021 – Odkrycie roku 
– 2021: Kobieca Marka 2021 – Klasa i Styl  
– 2020: Influancer Top 2020 – W kategorii samoopalacz  

Zalety TanExpert Bronze Amber – Pianka Samoopalająca Premium Line 200 ml.

Zalety produktu:

  • intensywna, ciemnobrązowa opalenizna
  • łatwa aplikacja
  • szybkie wchłanianie się kosmetyku w skórę
  • efekt bez smug, pomarańczowych tonów
  • skład przyjazny dla wegan, bez parabenów, zawierający w 100% naturalne DHA
TanExpert Bronze Amber – Pianka Samoopalająca Premium Line 200 ml.


artykuł powstał we współpracy z marką Tanexpert