Zabieg opalania natryskowego, jako najbezpieczniejsza forma opalania dostępna na światowym rynku, polega na rozpyleniu na całe ciało (lub tylko wybrane partie ciała) specjalnej mgiełki samoopalającej, która nadaje skórze wygląd naturalnej opalenizny. Zabieg od Tanxepert jest nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2021.

Brązowy kolor ciała jest skutkiem bezpiecznej reakcji chemicznej z aminokwasami znajdującymi się na zewnętrznej warstwie naskórka. Opalanie natryskowe znajdzie swoich zwolenników wśród osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), które nie lubią się opalać lub nawet nie mogą przebywać na Słońcu. Jest to też alternatywa dla solarium. Zabieg ten wykonany przez wyszkoloną osobę pracującą na renomowanych produktach, stanowi gwarancję idealnej opalenizny. Już niebawem nasi jurorzy będą testować tenże zabieg.

W swojej ofercie marka Tanexpert posiada już aż 11 odcieni płynów do opalania. Ich formuła oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki którym opalenizna jest równomierna i trwała, a skóra maksymalnie odżywiona. Kolor oraz ton opalenizny jest każdorazowo dobierany do karnacji oraz oczekiwań klientki/klienta. Wszystkie mgiełki, które oferujemy do zabiegu opalania są organiczne, odpowiednie na vegan, bezzapachowe oraz nietestowane na zwierzętach kosmetykach.

Charakteryzują się one nie tylko rynkową innowacyjnością, ale gwarantują też niesamowite, błyskawiczne rezultaty, bez żadnych pomarańczowych tonów. Bogata paleta płynów oraz kosmetyków oferowanych przez nas pozwala na dostosowanie wykończenia skóry, dzięki czemu jej barwa może przypominać dowolną opaleniznę z każdego zakątka świata.

Myślisz o kolorze, który odpowiada śródziemnomorskim wakacjom? Interesuje Cię zjawiskowy efekt rodem z Rio de Janeiro? Oczekujesz opalenizny, która jednocześnie ujędrni Twoją skórę? Zależy Ci na dodatkowym nawilżeniu?

Jak się przygotować do opalania natryskowego?

Dzień przed zabiegiem w domowym zaciszu należy wykonać peeling (gąbką, rękawicą lub nietłustym kosmetykiem).

Przed samym zabiegiem należy wziąć prysznic i zrobić demakijaż, by zmyć z ciała wszelkie kosmetyki. Depilacji woskiem i innych zabiegów kosmetycznych nie należy wykonywać na 24h przed opalaniem.

Najlepiej przyjść w ciemnych i luźnych ubraniach. Sam zabieg trwa kilkanaście minut, odbywa się przy użyciu specjalnego sprzętu i jest on bardzo przyjemny. Mgiełka opalająca rozpylana jest ręcznie, co jest gwarantem najwyższej jakości. Po 3h od zabiegu (już w domu) należy wziąć prysznic bez użycia kosmetyków. Do momentu skorzystania z pierwszego prysznica należy unikać kontaktu z wodą oraz wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego, który powoduje nadmierne pocenie się. Opalenizna taka utrzymuje się od 7 do nawet 14 dni. Aby jak najdłużej się nią cieszyć należy pamiętać o nawilżaniu ciała, odpowiednie kosmetyki nawilżające są także przez nas oferowane. W zależności od konkretnego miasta koszt takiego zabiegu waha się od 80 zł do około 180 zł, przy czym należy pamiętać, że jeden zabieg opalania pozwala na uzyskanie finalnego koloru opalenizny.

artykuł we współpracy z Tanexpert