JELP to wieloletni ekspert w dziedzinie środków do prania do skóry wrażliwej, nie tylko dla niemowląt, ale i dla całej rodziny. Wszystkie receptury produktów powstają przy udziale specjalistów dermatologów. Rodzina i jej potrzeby to jedna z najważniejszych wartości dla marki JELP – wszystkie produkty tworzone są z myślą o tych, którzy potrzebują najwięcej troski, tych z wrażliwą skórą – niezależnie czy są mali czy duzi. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2021.

Ale JELP to coś więcej niż środki do prania, to skandynawska marka, w której filozofię wpisana jest troska o środowisko naturalne – „Wierzymy, że jesteśmy jego naturalną częścią i wzajemnie na siebie oddziałujemy”.

Marka pomaga rodzicom w zapewnieniu najlepszej opieki swoim najbliższym od pierwszych chwil, przez całe życie, wychodząc z założenia, że ta troska nie powinna obejmować jedynie skóry.

Najnowszy produkt, który swoją premierę na polskim rynku ma w Plebiscycie Influencer’s TOP 2021 to wyjątkowy płyn do mycia smoczków i butelek stworzony z myślą o bezpieczeństwo Twojego maluszka. Hipoalergiczna receptura płynu sprawia, że możesz bez obaw czyścić akcesoria swojej pociechy. Wystarczy niewielka ilość, aby skutecznie usunąć osady z mleka, kaszki i soków. Łatwo się spłukuje, jest przetestowany dermatologicznie, zawiera atest PZH.

Jelp nominacja w Influencer’s Top 2021

Umycie butelek nowym płynem od JELP jest banalnie proste. Wystarczy wlać kilka kropli produktu, dolać ciepłą wodę i dokładnie wyczyścić butelkę za pomocą szczotki. Następnie należy butelkę dokładnie wypłukać i wyparzyć wrzątkiem. W celu umycia akcesoriów zaleca się dodania 2 łyżeczek produktu na 5L wody następnie zanurzyć naczynia w wodzie z zalecaną dawką produkty. Umyte akcesoria należy dokładnie opłukać i wyparzyć.

Zobaczcie, jakie produkty Jelp były nominowane w poprzednich edycjach Influencer’s Top.

https://allaboutlife.pl/2020/08/28/jelp-w-influencers-top-2020/

artykuł we współpracy z marką Jelp