Jednym z czynników dobrego samopoczucia jest właściwy dobór produktów, których używamy do pielęgnacji ciała. Korzystanie z bogactwa naturalnych składników w kosmetykach to nie tylko gwarancja promiennego wyglądu, ale również dobrego samopoczucia. Marka Good Mood działa zgodnie z tą ideą. Swoje kosmetyki opiera na wysokiej jakości składnikach tak, aby w harmonii z naturalnym środowiskiem oferować konsumentom skuteczne produkty, sprawiające, że kondycja skóry ulegnie wydatnej poprawie.

Kosmetyki spod szyldu Good Mood tworzone są w trosce o naturalne środowisko od fazy początkowej aż do finalnego produktu. Znakomita większość składników w kosmetykach Good Mood, bo ponad 97% pochodzi z natury. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a podczas produkcji wykorzystywana jest jedynie energia odnawialna. Cały ten background ma pozytywny wpływ na efekt końcowy, widoczny na skórze klientek i klientów.

W asortymencie Good Mood znajdziemy m.in. balsamy do włosów, szampony,żele pod prysznic na bazie ekstraktów z owoców (i nie tylko!) oraz całkowicie nową linię do pielęgnacji twarzy. Do plebiscytu Influencer’s Top 2021 nominowaliśmy kokosowy żel pod prysznic z linii „Sweet Code”.

Good Mood w Influencer’s Top 2021

Odżywczy, kremowy żel pod prysznic z olejem kokosowym dedykowany jest głównie do skóry suchej i normalnej. Wśród jego właściwości można wskazać na intensywne odżywianie, ale również łagodzenie oraz regenerowanie. Olej kokosowy odżywia skórę kwasami tłuszczowymi i witaminami E i K, skutecznie przyczyniając się do odnowy naskórka. Przez wielu nazywany jest olejem piękności. To prawdziwy przebój na rynku kosmetycznym. Ma on wiele właściwości wpływających pozytywnie na skórę i włosy. Swoją zdolność do wzmacniania bariery lipidowej naskórka, zawdzięcza silnym właściwościom nawilżającym.. Jest stosowany również przy kuracji skóry dotkniętej różnymi schorzeniami. Dzięki antyutleniaczom zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Hasło « kokos », « sweet code » czy też « kod kokos », jak określa producent, przykuwa naszą uwagę nie tylko w kontekście wyróżnionego żelu. Do zestawu polecamy również szampon, który oprócz odżywiania i wzmacniania kruchych włosów, chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak temperatura, suchość powietrza czy zanieczyszczenia. Gamę produktów, obdarzonych leczniczymi właściwościami, dopełnia odżywczy balsam do włosów, który odżywiając i wzmacniając, chroni również przed rozdwajaniem się końcówek włosów. Pozostawia je lśniące i gładkie.

artykuł we współpracy z firmą Elevita Poland