Produkty SYNERGETIC są przyjazne dla środowiska – powstają ze składników na bazie roślin, które ulegają całkowitej biodegradacji. Brak syntetycznych dodatków, konserwantów czy sztucznych barwników zmniejsza ryzyko alergii oraz redukuje zanieczyszczenie planety. 

Biodegradowalny płyn do mycia naczyń 

Biodegradowalny płyn do mycia naczyń zielone jabłuszko skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, zapachy i tłuszcz nawet w zimnej wodzie. Stworzony na bazie naturalnych składników, całkowicie spłukuje się z powierzchni, nie pozostawiając żadnych śladów. Dzięki temu można nim myć także akcesoria dziecięce, a nawet owoce i warzywa!


Biodegradowalny środek do mycia szkła i luster

Środek do delikatnego czyszczenia szkła, luster i innych błyszczących powierzchni doskonale radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Poprawia przepuszczalność światła i wyróżnia się przyjemnym, kwiatowym zapachem. Co ważne, ulega całkowitej biodegradacji, więc nie szkodzi naszej planecie. 

Biodegradowalne tabletki do zmywarek

Biodegradowalne tabletki do zmywarek usuwają uporczywy brud, rozpuszczają tłuszcz,

dokładnie myją naczynia i sztućce, nadając im połysk. Co ważne, nie pozostawiają smug ani kamienia i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Chronią też zmywarkę przed kamieniem. Ponadto mają bardzo delikatny zapach –  po umyciu naczynia nie mają „chemicznego” zapachu jak po tradycyjnych tabletkach do zmywarek.

Udowadniamy, że ekologiczne nie znacza drogie! SYNERGETIC to skuteczne, naturalne produkty w dobrej cenie.