Najwyższa jakość dokładnie wyselekcjonowanych produktów i niepowtarzalny smak pochodzący od lokalnych dostawców w jednym miejscu. Deli2 to najlepsze delikatesy spożywcze pod jednym adresem.

To spotkanie sklepów z ekologiczną żywnością, winiarni z wysublimowanymi szczepami win, piekarni i cukierni o wieloletnich tradycjach, miejsc z wyjątkowymi rybami, owocami morza i szeroką gamą certyfikowanych mięs, dla których zadowolenie konsumentów to najwyższy cel.

Deli2.pl – oznacza połączenie luksusowych produktów żywnościowych od znanych i cenionych od lat miejsc na mapie Warszawy, a w przyszłości innych miast.

To innowacyjna platforma online, dzięki której dokonasz zakupu swoich ulubionych wyrobów premium od różnych dostawców jednocześnie. Wystarczy dokonać wyboru poszczególnych produktów i dogodnego terminu dostawy, a tego dnia kurierzy Deli2.pl odbiorą świeże i w pełni bezpiecznie zapakowane produkty z wybranych miejsc, by dostarczyć je wprost do Twojego domu w samochodach, w których panują idealne warunki do przewozu świeżego mięsa, ryb, jak i chrupiącego pieczywa, czy cytrusów.