Mozaiki ceramiczne stanowią doskonałą alternatywę do płytek o dużych rozmiarach. Dzięki szerokim możliwościom aranżacyjnym nadają wnętrzom łazienkowym niepowtarzalny, unikatowy charakter i nawet małe pomieszczenia dzięki biżuterii jaką stanowi mozaika nabierają luksusowego charakteru.

We wnętrzarstwie każdy nowy trend potrzebuje czasu, aby ludzie przyzwyczaili się do niego, oswoili i wykorzystywali w swoich wnętrzach nie inaczej rzecz ma się z mozaikami. W ostatnich latach we wnętrzach królowały szarości, beże, kontrastowe czernie i biele. Dzisiaj ten trend pomału się odwraca na rzecz kolorów co jest doskonałym przykładem tego, że każdy trend z czasem przestaje być modny, ale w niedalekiej przyszłości wraca.

Pomaluj sobie świat mozaiką z Raw Decor

Bez kolorów trudno byłoby nam wyobrażać sobie świat a tym bardziej urządzić dom czy mieszkanie. Przykładem feerii barw, a jednocześnie wysokich walorów użytkowych są płytki ceramicznew postaci kolorowej mozaiki,będące idealnym rozwiązaniem w przypadku aranżowania przestrzeni mieszkalnej, miejsca pracy bądź każdego innego miejsca, w którym przyszło nam funkcjonować. Stanowią one doskonały wybór również z uwagi na panującą modę.

W ofercie Raw Decor znajdziemy cały świat kolorowych mozaik. Każdy z proponowanych modeli jest unikalny, wyjątkowy i dlatego odznacza się indywidualnym charakterem.

Mozaiki gładkie czy wzorzyste?

Jednym z najnowszych modeli wzorzystych mozaik, w ofercie marki jest kolekcja Aztec, stanowiąca świetna alternatywę dla popularnych od kilku sezonów płytek patchworkowych w tradycyjnych rozmiarach.  Mozaiki Aztec są doskonałym wyborem również z uwagi na panującą modę, a największą przyjemność sprawią miłośnikom etnicznych projektów.

Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych rozwiązań w sklepie www.rawdecor.pl znajdziesz cały wachlarz kolorowych heksagonów pasujących do wnętrz klasycznych, glamour, tych bardziej nowoczesnych czy wręcz industrialnych. Z dostępnych w tych samych rozmiarach ale w różnej kolorystyce heksagonów możesz układać sobie samodzielnie najróżniejsze wzory, niekoniecznie operując tylko gładkimi powierzchniami w jednym kolorze. 

Raw Decor w swoich mozaikach sięga często po dawną, historyczną ornamentykę, która nie może obejść się bez kolorów. Kolekcje opierając na estetyce art deco, wiktoriańskiej, rustykalno-folklorystycznej czy inspirowanej wzorami marokańskimi. Istnieje kilka powodów, dla których warto je wykorzystać w swoich wnętrzach. Mozaiki kolorowe, powleczone szkliwem nadają się do intensywnego użytkowania we wnętrzach takich jak kuchnie, łazienki.  Są łatwe do utrzymania w czystości, ale też wyjątkowo atrakcyjne wizualnie.

Kolejna zaletą jaką posiada mozaika kolorowa z Raw Decor jest to, że można z niej tworzyć indywidualne, wzorzyste, niezwykle modne desenie, które łatwo dają się wkomponować w tło złożone z jednobarwnych, większych płytek.

Idealnym wnętrzem do udekorowania kolorowymi mozaikami jest kuchnia, którą przy pomocy odpowiednio dobranych kafelków można urządzić np. w stylu rustykalnym, a tym samym wprowadzić do niej swojską atmosferę i urządzić komfortową w użytkowaniu przestrzeń. Stylizowana na wiejską estetykę mozaika może być wykorzystana na posadzce, ścianach, nad blatem roboczym lub przy kuchence bądź zlewozmywaku. Małe kolorowe kafelki świetnie sprawdzą się także w łazience.

Mozaika kolorowa staje się jednym z najgorętszych hitów wnętrzarskich, ale przede wszystkim wpasowuje się w gusta mieszkańców całego świata. Stanowiąc modny pomysł na dekorację całej ściany, jej fragmentu, czy nawet podłogi.

artykuł we współpracy z RAW DECOR