Wielu z nas nie może wyobrazić sobie dnia bez filiżanki aromatycznej herbaty. Myśląc o jesieni oczami wyobraźni widzimy siebie z książką pod kocem i parującym naparem.
Według legendy początki herbaty sięgają już 2737 roku p.n.e. Współcześnie pija się ją w niemal każdym zakątku świata, zaś w niektórych krajach parzenie herbaty to swoisty rytuał.

W Plebiscycie Influencer’s TOP 2021 mamy przyjemność kolejny raz zaprezentować naszym jurorom wyborną herbatę od Adalbert’s Tea

Adalbert’s Blueberry to niezwykłe połączenie czarnej herbaty i aromatu jagód, które daje lekko owocowy w smaku napar, o przyjemnym jagodowym aromacie.

Herbaty wykorzystane do stworzenia tej niepowtarzalnej mieszanki pochodzą ze Sri Lanki z upraw rosnących powyżej 1500 m n.p.m., z regionu znanego z czystości powietrza i wody.

Herbata Adalbert’s Blueberry zapakowana jest w zaprojektowaną w Polsce puszkę w której znajduje się strunowy woreczek, gwarantujący, że po otwarciu herbata pozostanie przez cały czas świeża i intensywna w smaku.

Mamy nadzieję, że poczujecie miłość w każdej kropli

Zapraszamy do naszego sklepu: https://sklep.adalberts.pl/

Zachęcamy także do obserwowania profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/AdalbertsTea i Instagramie: https://www.instagram.com/adalbertstea/

Artykuł powstał we współpracy z marką Adalbert’s Tea