Ribella, to marka nr 1 w kategorii hummusu w regionie Południowej, Wschodniej i Środkowej Europy. Lider rynkowy w 15 krajach. Ribella Rozwija asortyment hummusu na polskim rynku. Poznajcie ten tradycyjny przysmak.

Poznajcie Ribella. Producent rozpoznawany jest przez wielu konsumentów jako pionier pozytywnych zmian – zdrowszych i smaczniejszych posiłków, lepszych nawyków żywieniowych, radości z jedzenia i kreatywności w kuchni!

Szerokie portfolio hummusu Ribella aktualnie dostępne jest w wielu smakach w sklepach sieci Spar, Intermarche, Auchan, Frac, Leclerc oraz dobrych lokalnych delikatesach.

Zgodnie z tradycyjnym przepisem, hummus to kremowa pasta przygotowana głównie z mielonej ciecierzycy, pasty sezamowej, soku z cytryny oraz czosnku – przysmak uznawany w wielu krajach jako “najzdrowsza pasta na świecie”.

Hummus Ribella jest pysznym, prostym i zdrowym daniem, które można jeść każdego dnia jako pożywną przekąskę, smarowidło do pieczywa, dodatek do większego posiłku lub dressing do sałatki.

Bez glutenu i tłuszczów trans, bez sztucznych barwników, aromatów i wzmacniaczy smaku – HUMMUS RIBELLA bez wątpienia stanowi zdrowszy wybór.

W ubiegłym roku Ribella otrzymała nagrodę w Plebiscycie Influencer’s Top 2021 dla Hummusu Naturalnego 200g w kategorii Eko/Naturalne.


W tegorocznym konkursie znalazł się smak “Italiano” we włoskim stylu z pomidorami i czosnkiem, któremu towarzyszą Hummus z Pestkami Dyni oraz wersja z Dodatkiem Karmelizowanej Cebulki – i ta cebulka zawładnęła również podniebieniami naszej redakcji.

Ribella to łatwa recepta na wprowadzenie pozytywnych zmian w Twoim życiu!

Zgodnie z ideą marki Ribella “Life Is What You Make Of It”, sam decyduj o swoim życiu… dołącz do grona zadowolonych Klientów Ribella i sięgnij po nowy poziom zadowolenia!

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Ribella w Polsce jest firma Bongusta sp. z o.o.

Artykuł powstał we współpracy z marką Ribella