Flexus Shots jest kolagenem na stawy i cały narząd ruchu z unikalną kompozycją odpowiednio wyselekcjonowanych składników wspomagających prace narządu ruchu. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania nie tylko stawów, ale również mięśni i kości. Flexus Shots zawiera składniki naturalnie występujące w chrząstce stawowej, zmniejszające uczucie dyskomfortu w obrębie stawów. Produkt nominowany w Influencer’s Top 2021.

Kolagen na stawy Flexus Shots to unikatowa formuła kolagenu do picia na raz. Jest rekomendowany przez specjalistów, a także stanowi świetną alternatywę dla kolagenu w tabletkach lub w proszku. Szczególnie polecany jest osobom aktywnym fizycznie; po przebytych urazach i kontuzjach; po rehabilitacji; dla osób starszych oraz dla osób pracujących fizycznie.

Kolagen do picia Flexus Shots uzupełnia wartościowe składniki odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Połączenie kolagenu, glukozaminy i kwasu hialuronowego przyczynia się do utrzymania odpowiedniej ilości mazi stawowej. Zmniejsza ona tarcie powierzchni stawowych oraz dostarcza substancji odżywczych do chrząstki. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Ruch to zdrowie! Aktywność fizyczna oddziałuje pozytywnie na nasze samopoczucie oraz dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie. Jeśli chcesz czerpać z ruchu maksimum korzyści, zadbaj o stawy zanim pojawią się dolegliwości.

Produkt dostępny: https://zakupto.eu/kategoria/stawy.

Zapraszamy do zaobserwowania profilu na Instagramie:https://www.instagram.com/flexusspecjalista/oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/FlexusNaStawy

artykuł we współpracy z Valentis