Kinon krople to suplement diety dla zdrowych kości z najlepiej wchłanianą postacią witaminy K – K 2 MK7 (menachinon 7). Zawiera ekstrakt natto, najbogatsze źródło witaminy K pochodzenia naturalnego. Produkt nominowany w Influencer’s Top 2021.

Witamina K pełni w organizmie wiele ważnych funkcji. Odpowiada za transport wapnia do kości i przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Bez obecności witaminy K2 w procesiewchłaniania wapnia do kości, wapń osadza się w naczyniach krwionośnych powodując ich kalcyfikację
(tzw. Paradoks wapnia).

Produkt Kinon krople dedykowany jest pacjentom do uzupełniania niedoborów witaminy K w organizmie. Szczególnie polecany jest osobom dbającym o zdrowie, które szukają naturalnych rozwiązań na codzienne dolegliwości.

Kinon krople w swoim składzie zawiera ekstrakt z natto* oraz olejek ze słodkiej pomarańczy.Produkt jest w 100% naturalny, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników. Nie zawiera również cukru, glutenu, laktozy i kazeiny, dlatego jest idealny dla alergików i diabetyków. Ze względu na płynną formę podania, produkt nie powoduje dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

Kinon krople jest niezwykle wydajny, 10 ml butelka produktu starcza na 2 miesiące. Wygodny kroplomierz pozwala odmierzyć dokładną dawkę produktu. Dzienna dawkaKinon krople (75 mikrogramów)  pokrywa dobowe zapotrzebowania na witaminę K.

Produkt dostępny: https://zakupto.eu/kategoria/stawy.

*Natto- tradycyjne Japońskie danie przygotowywane ze sfermentowanych ziaren soi.

artykuł we współpracy z Valentis