Nature Bamboo by Amy to nazwa nowej kolekcji tekstyliów dla dzieci przygotowana przez Amy. Nawiązanie do natury w koncepcji, materiałach, kolorach i wzorach to realizacja naszej wizji “Otulamy dzieci miłością w zgodzie z naturą”.

Kolorowe łąki pełne kwiatów i owadów, odlatujące ptaki, wiejskie zwierzątka i morscy bohaterowie to motywy przewodnie pojawiające się na bambusowych produktach. Wiodące elementy kolekcji to: becik rożek bambus, kokon niemowlęcy bambus, kołderka 100x70cm bambus, kocyk 2-stronny ciepły bambus-bawełna 100x70cm, motylek bambus, owijak 120x120cm bambus, poduszka do karmienia 110cm bambus, poduszka 40x30cm bambus, śpiworek  62 bambus.

W najnowszej kolekcji, poza klasycznymi, dziecięcymi wzorami, przedstawiliśmy coś specjalnego i unikatowego. We współpracy z polską ilustratorką i projektantką Agą Kobylińską przygotowaliśmy jedyną w swoim rodzaju kolekcję inspirowaną otaczającą nas naturą.

W tym sezonie zabieramy klienta ze sobą w podróż po przepięknych polskich polach i łąkach. Razem z Agą wybraliśmy motywy kwitnącej łąki, puszystych owieczek oraz gęsi na niebie. Ręcznie malowane wzory wprowadzą naturę do pokoiku dziecka i stworzą unikatowy, wspaniały klimat. 

Opakowanie na mniejsze produkty jest w formie modnego plecaczka dla dziecka, w którym będzie mogło schować buciki do przedszkola, zabawki na wycieczkę czy zestaw ulubionych grabek i łopatek do piaskownicy lub na plażę. Plecaczek jest lekki i poręczny, a do tego wykonany ze 100% naturalnego bambusa, więc nie będzie przegrzewał pleców dziecka nawet w cieplejsze dni. 

Na nasze większe produkty również przygotowaliśmy specjalne opakowanie – Ekologiczną torbę Tote Nature by AMY, którą można wykorzystać na zakupy lub do przechowywania pościeli w domu. Jest wykonana ze 100% bawełny, więc można ją wygodnie prać, składać do małego rozmiaru i zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko się chce.

ARTYKUŁ PROMOCYJNY – POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ W RAMACH PLEBISCYTU INFLUENCER’S TOP.