Nadeszła jesień, a wraz z nią chłodniejsze dni i bardziej wymagające warunki dla naszej skóry. Wystawione na działanie wiatru, deszczu i przede wszystkim środków do dezynfekcji ręce często tracą swoją sprężystość – robią się czerwone, szorstkie, nierzadko również pękają, pozostawiając na skórze bolesne rany.

W 6 edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021 witamy nominowany produkt Beautica – Maść S.O.S.

Jak poradzić sobie z suchą skórą?

Szukając rozwiązania na suchą skórę dłoni sięgamy często po kremy i maści, dostępne w najbliższej drogerii. Niestety nie każdy z ogólnodostępnych produktów spełnia naprawdę wysokie wymagania naszych rąk. Głęboko zniszczonej skórze nie wystarczy jedynie nawilżenie. W walce o piękne dłonie liczy się przede wszystkim doskonałe natłuszczenie, które odczuwać powinniśmy już po pierwszym użyciu produktu.

Maść S.O.S. to więcej niż zwykła maść, której używałaś do tej pory!

Pierwszą cechą, którą zauważysz już po wyciśnięciu jej na dłonie, jest gęstość. Taka konsystencja nie jest przypadkowa – w składzie produktów S.O.S. znajdują się alantoina i bisabolol, które razem tworzą kosmetyk przepełniony kojącymi i łagodzącymi właściwościami.


Gliceryna chroni przed nadmierną utratą wody,  pozostawiając dłonie gładkie, miękkie i nawilżone. Witamina E, która znajduje się w różowej maści, zapobiega starzeniu się skóry. Dodatkowym atutem wersji różowej jest przyjemny, słodki zapach, kojarzący się z owocową gumą balonową.

Maść S.O.S. chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Możesz wybrać pojemność 100 ml, lub wersję mini – 15 ml do torebki.


Gwarantujemy, że nie będziesz chciała już się z nią rozstać!
Maść S.O.S. znajdziesz na www.SPN.pl

Artykuł powstał we współpracy z Grupa Beautica