Pięk­ne, za­dba­ne wło­sy to ma­rze­nie każ­dej ko­bie­ty. Po­każ, że o niej my­ślisz i po­da­ruj jej pre­zent, któ­ry po­mo­że speł­nić jej pra­gnie­nia. Wy­bierz pro­duk­ty do­pa­so­wa­ne do jej po­trzeb, na­stro­ju oraz wi­ze­run­ku. Spraw by po­czu­ła się wy­jąt­ko­wo! No­wo­cze­sna, eko­lo­gicz­na, luk­su­so­wa czy we­gań­ska pie­lę­gna­cja oraz sty­li­za­cja to ide­al­ny pre­zent dla każ­dej ko­bie­ty.Podaruj trochę magii w te Święta sobie lub tym, których kochasz.

Oto kilka inspiracji!

Dla włosomaniaczki

Każda włosomaniaczka uważnie śledzi włosowe trendy dlatego obdaruj ją zestawem Kevin Murphy Glow Up. Ten zestaw to gwarancja pełnych blasku, nawilżonych oraz odżywionych włosów. Wszystko to dzięki głęboko nawilżającej linii HYDRATE.ME która dostarcza włosom niezbędnych składników oraz chroni je przed zniszczeniem. Shimmer Shine nadaje włosom idealny połysk nie obciążając.Ta potężna dawka nawilżenia sprawi, że włosy w magiczny sposób odzyskają swój naturalny blask.

Dla miłośniczki luksusu

W każdym gronie znajdzie się osoba, która uwielbia rozpieszczać swoje ciało luksusowymi produktami. A jeśli są dodatkowo pięknie zapakowane to kompletnie tracą dla nich głowę. Naszą propozycją prezentową  jest Oribe Styling Set – zestaw do stylizacji. Oribe to ekskluzywna marka kosmetyków do włosów. Formuła produktów opiera się na wielowiekowych, odżywczych olejach i nowoczesnej technologii. Poza swoimi właściwościami, doskonale Oribe prezentuje się na półce w łazience obok perfum Diora lub YSL. W zestawie znajdziesz suchy szampon oraz dwa spray’e teksturyzujące. Dzięki nim codzienna stylizacja będzie łatwiejsza i szybsza. A efekt? Jak milion dolarów. Podaruj jej piękne włosy i spraw by poprzez wszystkie zmysły zanurzyła się w świecie luksusu.

Dla kobiety nowoczesnej

Szukasz prezentu dla kobiety, która kocha nowinki kosmetyczne, podąża za trendami, uwielbia innowacyjne i nowoczesne rozwiązania w kosmetyce? Podaruj jej jeden z zestawów Alterna My Hair My Canvas. Kawior botaniczny  to najbardziej luksusowy składnik, który jest powszechnie stosowanym składnikiem kosmetyków. Zestaw More To Love pielęgnuje włosy i nadaje im objętości, której każda kobieta pragnie. Taki podarunek z pewnością zaintryguje i będzie doskonale pasował do stylu nowoczesnej  kobiety.Sprawią by te Święta były wyjątkowo piękne, lśniące oraz pełne anielskiej objętości.

Dla podróżniczki

Dla osób, które kochają podróże idealnie sprawdzą się zestawy z mini produktami! Najlepsza pielęgnacja, która zmieści się w każdej torebce czy walizce? Zestaw Oribe Beautiful Color Travel Set nawilża, chroni kolor oraz podkreśla jego głębie. Jeśli w swoim kręgu masz zapaloną podróżniczkę  taki zestaw będzie perfekcyjny.W elegancko zapakowanym zestawie znajduje się szampon oraz odżywka, która z pewnością ucieszy każdą miłośniczkę wyrafinowanej pielęgnacji włosów.

Dla perfekcjonistki

Prezent dla perfekcjonistki musi być idealny. Jeśli szukasz zestawu pielęgnacyjnego do włosów postaw na markę, której zaufało już tysiące kobiet. Wybór jest tylko jeden – Olaplex Shine Bright. To kompleksowe połączenie najlepszych produktów do włosów. Zestaw zawiera  kurację odbudowującą Olaplex No.3,szampon No. 4, odżywkę No. 5 oraz olejek No.7. Przy tym wyborze, nie musisz się martwić o wpadkę, Olaplex zawsze się sprawdza. Wszystkie produkty z tej serii zawierają specjalnie opatentowany składnik, który wnika w głąb włosa, naprawiając je od wnętrza oraz przywraca im siłę oraz witalność. To prezent, który gwarantuje piękne, zdrowe i mocne włosy nie tylko od święta!

Dla Artystki

Prawdziwa artystka z pewnością doceni taki wybór – Eleven Australia Holiday Trio. Ciekawy design i wielobarwna kolorystyka opakowania zwraca na siebie szczególna uwagę. A w samym zestawie znajdziesz kosmetyki do włosów, które potrzebują wygładzenia i odżywienia. Piękny zapach produktów z pewnością uwiedzie zmysły artystki, a ich samo działanie… nic nie trzeba dodawać to idealny zestaw dla duszy artysty.

artykuł we współpracy z HAIR2GO