Potrzebujesz szafy, komody lub regału, ale nie możesz znaleźć nic w odpowiednich wymiarach? Polska marka Meble.pl stworzyła konfigurator online do projektowania mebli na wymiar. Wystarczy kilka minut, aby powstał spersonalizowany mebel. Teraz to unikatowe rozwiązanie otrzymało nominację w jesiennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2021.

Meble.pl to jeden z pierwszych e-commersów meblowych w Polsce. W ofercie sklepu można znaleźć ponad 50 tysięcy produktów! Szeroki wybór mebli i dodatków do wnętrz sprawia, że jest to wymarzone miejsce dla tych, którzy kochają urządzanie wnętrz. Oprócz dużej oferty krzeseł, stołów i łóżek w sklepie meble.pl można zamówić meble na wymiar. Projektowanie nigdy nie było tak proste, teraz każdy może zrealizować swoje pomysły i stworzyć meble,  które sprawią, że wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

W konfiguratorze Meble.pl istnieje możliwość zaprojektowania na wymiar: szaf z drzwiami wahadłowymi i przesuwnymi, regałów na książki, biurek, szafek RTV, komód, półek a nawet szafek łazienkowych i zabudowy kuchennej – a to wszystko z dokładnością do 1 milimetra.

Konfigurator Meble.pl posiada możliwość dopasowania wszystkich 3 wymiarów: szerokości, długości i głębokość. Meble mogą być stworzone z ponad 100 rodzajów płyt w różnych kolorach i o różnych fakturach. Ogromny wybór klasycznych dekorów zadowoli fanów prostej elegancji, lakierowane fronty spodobają się osobom lubiącym nowoczesne i proste wnętrza. Miłośnicy mocnych i zdecydowanych kolorów również znajdą coś dla siebie. Dla marki Meble.pl zrównoważony rozwój jest priorytetem, dlatego materiały używane do  produkcji mebli w większości pochodzą z recyklingu.

Dodatkowo indywidualny charakter zaprojektowanego mebla na wymiar możemy podkreślić za pomocą modnych uchwytów i nóżek. Całość konfiguracji mebla jest bardzo prosta i intuicyjna i zajmuje dosłownie tylko kilka minut!

Skończony indywidualny projekt  trafia na zautomatyzowaną taśmę produkcyjną. W pełni zautomatyzowany park maszynowy sprawia, że meble na wymiar na indywidualne zamówienie powstają w ciągu 7 dni roboczych, po tym czasie mebel jest wysyłany do klienta.  Meble na wymiar produkowane są  w Polsce, w fabryce Mebli.pl w Rzeszowie. 

Artykuł powstał we współpracy z marką Meble.pl