Projekt Aromatly zrodził się z zainteresowania tematyką aromaterapii i płynących z niej korzyści. Szczególne znaczenie ma dla twórców marki zdrowy tryb życia, z którym w obecnych czasach wiele osób ma problemy, ponieważ ich specyfika jest taka, a nie inna – szybka i zapracowana. Założyciele zauważyli, że w związku z tym istotne są chwile odpoczynku i relaksu, a często są one krótkie. Chcieli znaleźć sposób, jak w tych niedługich momentach, czerpać z nich możliwie jak najwięcej. Jedną z dziedzin, którą się znalazła się obiekcie zainteresowań była aromaterapia, między innymi ze względu na jej niesamowicie szerokie spektrum zastosowań.

Korzystając z odpowiednich narzędzi można doświadczyć różnych właściwości. Potrzebujesz zastrzyku dodatkowej energii? Proszę bardzo, rozpyl dyfuzorem olejek eteryczny z sosny lub jałowca. Potrzebujesz pomocy ze snem lub relaksem? Proszę bardzo, rozpyl dyfuzorem olejek eteryczny z lawendy lub pomarańczy. To są tylko pojedyncze przykłady owych właściwości. Marka została nominowana w wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2022. Poznajcie nominowany produkt od Aromatly.

Kominek Aromatly Aura – zjawiskowe ceramiczne kadzidło płynące. Dzięki niemu doświadczysz wyjątkowego efektu w postaci dymnego wodospadu, a dom wypełnisz przyjemnym zapachem. A to wszystko dzięki naturalnym knotom z drzewa sandałowego.

Kominek Aromatly Aura nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2022

artykuł powstał we współpacy z AROMATLY