Zespół BlendyGo to grupa ludzi szczerze zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia. W swoim wolnym czasie wymyśla nowe pomysły na nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i szybkie posiłki. Chcieli w jakiś sposób podzielić się pasją i w ten sposób powstał projekt BlendyGo, którym starają się zainteresować ludzi zakręconych na punkcie zdrowia tak samo jak my. Marka BlendyGo została nominowana do plebiscytu Influencer’s Top 2022.

W 2018 roku zaprojektowany została pierwszy bezprzewodowy blender marki. Chcieliśmy maksymalnie uprościć proces przygotowywania zdrowych koktajli, które są idealnym sposobem na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji odżywczych. Blender BlendyGo okazał się niekwestionowanym hitem. Jego posiadaczem stało się ponad 75 tysięcy osób.

Rok 2021 okazał się być rokiem przełomowym. Wypuszczony został BlendyGo 2. Zaprojektowany całkowicie na nowo. Twórcy wzięli do serca liczne przesyłane opinie – w ten sposób powstał absolutny król bezprzewodowych blenderów. Aż 2 razy mocniejszy silnik, aż 3 razy wydajniejsza bateria, aż 20% więcej pojemności oraz wodoodporny port ładowania.

Nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2022 bezprzewodowy Blender BlendyGo 2 – najmocniejszy przenośny blender na rynku, w którym w mgnieniu oka przygotować można kremowy koktajl lub zdrową przekąskę, a to wszystko bez dostępu do prądu. Blender ładowany jest za pomocą kabla USB – a na jednym ładowaniu wykona nawet 20 koktajli!

BlendyGo2 nominacja w Influencer’s Top 2022

artykuł we współpracy z BlendyGo