Marka Himalaya była nominowana wielokrotnie w Influencer’s Top, nie inaczej jest tym razem:) Już niedługo do jurorów trafią maski do twarzy, zobaczcie co świadczy o ich wyjątkowości.

Maski na bawełnianej tkaninie  do pielęgnacji twarzy firmy Himalaya  zawierają bogactwo egzotycznych ziołowych składników aktywnych, dostarczających skórze twarzy kluczowe korzyści: nawilżanie, odżywianie, oczyszczenie, przywracanie blasku skóry, redukcja zmarszczek  i ochrona skóry twarzy przed zanieczyszczeniem środowiska. Najlepsze rozwiązanie dla aktywnych kobiet, mogą być stosowane „w biegu” proste w użyciu, nie wymagają spłukiwania wodą. Bardziej skuteczne niż tradycyjne maski do twarzy. Bardzo delikatna tkanina w 100% bawełniana jest w całości biodegradowalna. Dają poczucie pielęgnacji  jak w domowym SPA.

Maska do pielęgnacji  twarzy na tkaninie YOUTHFUL RADIANCE EDELWEISS & POMEGRANATE 30 ml, zawiera w składzie wyciąg z  szarotki górskiej oraz granatu o silnych właściwościach odmładzających i antyoksydacyjnych. Naturalny kwas hialuronowy zapewni doskonałe nawilżenie skóry twarzy.

Maska chroni przed wolnymi rodnikami, redukuje drobne zmarszczki i przywraca skórze młodość. Intensywnie nawilża. Stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt jak tygodniowa kuracja serum nawilżającym  do twarzy.

Tkanina jest wykonana z wysokiej jakości bawełny i jest w 100% biodegradowalna. Maska jest bardzo prosta w użyciu, nie wymaga spłukiwania wodą.

Maska do pielęgnacji  twarzy na tkaninie PURIFYING NEEM AND TEA TREE 30 ml, zawiera w składzie wyciąg z  miodły indyjskiej oraz olejek z drzewa herbacianego  o silnych właściwościach antyseptycznych  i przeciwzapalnych.  Naturalny kwas hialuronowy zapewni doskonałe nawilżenie skóry twarzy.

Maska wspomaga walkę z trądzikiem, zmniejsza przetłuszczanie się skóry, Intensywnie nawilża. Stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt jak tygodniowa kuracja serum nawilżającym  do twarzy.

Tkanina jest wykonana z wysokiej jakości bawełny i jest w 100% biodegradowalna. Maska jest bardzo prosta w użyciu, nie wymaga spłukiwania wodą.

Maska do pielęgnacji  twarzy na tkaninie NATURAL GLOW SAFFRON AND VITAMIN C 30 ml, zawiera w składzie wyciąg z  szafranu i naturalną witaminę C o silnych właściwościach rozjaśniających i wyrównujących koloryt skóry oraz antyoksydacyjnych. Naturalny kwas hialuronowy zapewni doskonałe nawilżenie skóry twarzy.

Maska poprawia koloryt skóry, przywraca jej naturalny blask i intensywnie nawilża. Stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt jak tygodniowa kuracja serum nawilżającym  do twarzy.

Tkanina jest wykonana z wysokiej jakości bawełny i jest w 100% biodegradowalna. Maska jest bardzo prosta w użyciu, nie wymaga spłukiwania wodą.

Maska do pielęgnacji  twarzy na tkaninie DETOXIFYING CHARCOAL & GREEN TEA BAMBOO 30 ml, zawiera w składzie naturalny węgiel drzewny oraz wyciąg z zielonej herbaty  o silnych właściwościach oczyszczających pory tłustej skóry i sciągających.  Naturalny kwas hialuronowy zapewni doskonałe nawilżenie skóry twarzy.

Maska absorbuje sebum, zmniejsza przetłuszczanie się skóry, usuwa zanieczyszczenia porów skóry, intensywnie nawilża. Stosowanie maski raz w tygodniu daje efekt jak tygodniowa kuracja serum nawilżającym  do twarzy.

Tkanina jest wykonana z wysokiej jakości bawełny Bambusowej jest w 100% biodegradowalna. Maska jest bardzo prosta w użyciu, nie wymaga spłukiwania wodą.

artykuł we współpracy z marką Himalaya