Spojrzenie może wyrażać bardzo wiele, dlatego już od 6 lat Inveo tworzy kosmetyki, które mają za zadanie podkreślać naturalne piękno oprawy oczu. Lata doświadczeń na rynku kosmetycznym pozwoliły marce stworzyć produkt o unikalnej formule, skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny dla wrażliwej okolicy oka. W produktach znajdują się składniki aktywne o potwierdzonej skuteczności w pielęgnacji brwi i rzęs, które stymulują ich wzrost, regenerują i odżywiają włoski, zapewniając spektakularny efekt.

Brwi i rzęsy codziennie narażone są na niekorzystne czynniki zewnętrzne, dlatego potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Marzenia o długich, gęstych, wyrazistych rzęsach są na wyciągnięcie ręki. Lata doświadczeń na rynku kosmetycznym, pozwoliły stworzyć marce Inveo nowoczesny, zaawansowany produkt, który działa skutecznie, a jednocześnie delikatnie. Produkt Lashes2Love został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2022.

Innowacyjne serum do rzęs, które dzięki swojej nowoczesnej formule, opartej o zaawansowane składniki, skutecznie pielęgnuje, wzmacnia, wydłuża i pogrubia rzęsy to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji rzęs.

NOWOCZESNA FORMUŁA

Sercem serum Lashes2Love jest autorska formuła FullGrowth. Oparta o nowoczesne i zaawansowane technologicznie składniki, a także znane ze swojej skuteczności składniki pochodzenia naturalnego, doskonale wzmacnia i regeneruje rzęsy, a także stymuluje ich wzrost. Spektakularne efekty już po 6 tygodniach!

  • innowacyjna formuła FullGrowth
  • dłuższe, mocniejsze i bardziej gęste rzęsy
  • skuteczność potwierdzona badaniami
  • opracowane dla wrażliwej skóry powiek

FORMUŁA FULLGROWTH

Unikalna formuła z biopeptydami oraz zaawansowanymi składnikami aktywnymi zapewnia spektakularne efekty! Starannie opracowany kompleks doskonale sprawdzi się w pielęgnacji rzęs krótkich, osłabionych i ze skłonnością do wypadania. Dzięki zastosowaniu w formule ekstraktu z kiełków pszenicy i kiełków soi, a także bajkaliny, rzęsy stają się mocniejsze, dłuższe i odporne na uszkodzenia.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Podczas badań aplikacyjnych przeprowadzonych na grupie 20 kobiet, zdecydowana większość z nich potwierdziła działanie serum. Poprawę kondycji rzęs, wydłużenie i pogrubienie potwierdzono również podczas badań aparaturowych.

80% badanych kobiet potwierdziło, że serum stymuluje odrastanie rzęs, poprawia kondycję rzęs, pielęgnuje, wspomaga regenerację i zmniejsza wypadanie rzęs. Również 80% badanych kobiet chciałoby kupić ten produkt i używać go dalej!

HIPOALERGICZNE I BEZPIECZNE

Marka przykłada ogromną uwagę do bezpieczeństwa swoich kosmetyków. Serum do rzęs Lashes2Love przeszło szereg badań, które potwierdzają bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i delikatnej skóry wokół nich. Serum sprawdzi się również u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii – nie podrażnia i nie uczula. Można stosować je w przypadku makijażu permanentnego i przedłużonych rzęs.

artykuł we współpracy z Inveo