Przekąski są istotnym elementem jadłospisu, szczególnie dla dzieci i osób, które większość czasu spędzają poza domem. Do plebiscytu Influencer’s Top 2022 nominowaliśmy chrupki kukurydziane Gusto Pufuleti, które odpowiadają standardom zdrowej żywności i stanowią doskonałe umilenie codziennej diety.Gusto Pufuleti to produkt, który pojawił się na rynku 30 lat temu. Producent jest liderem wśród producentów żywności w Austriii i Rumunii, w kategorii chrupek kukurydzianych. Obecnie jest też dostępny w sklepach i sieciach handlowych większości krajów europejskich, a także w Ameryce, Australii oraz w Nowej Zelandii, Japonii i Dubaju.

Pufuleti Gusto w Influencer’s Top 2022

Gusto Pufuleti – historia najsmaczniejszych chrupek kukurydzianych

Formuła Gusto Pufuleti powstała 30 lat temu w jednej z rumuńskich prowincji. Produkt Gusto szybko stał się popularny na lokalnym rynku w Rumunii i w ciągu 10 lat rozwinął swoje zasięgi na zagraniczne sieci handlowe. Za fenomenem marki kryje się najwyższa jakość, potwierdzona odznaczeniami najwyższych europejskich standardów żywieniowych, mianowicie International Food Standard (IFS) i HACCP.

Gusto Pufuleti powstają dzięki innowacyjnej technologii zabezpieczonej międzynarodowym patentem. Wraz z postępującą świadomością konsumenta i wymogami redukowania śladu węglowego, największa „chrupkowa” fabryka w Europie regularnie inwestuje i obniża swoje negatywne oddziaływanie na naturę. Od 2013 roku korzysta z odnawialnych źródeł energii i w ten sposób obniża zużycie energii konwencjonalnej o 38%.

Gusto Pufuleti – najlepsze chrupki kukurydziane na międzynarodowym rynku

Gusto Pufuleti to chrupki wykonane w 100% z naturalnych składników, które pochodzą od najlepszych krajowych i zagranicznych dostawców. Ich niepowtarzalna receptura jest niczym innym, jak połączeniem mąki kukurydzianej z solą i odrobiną oleju. Prosty skład jest gwarancją zdrowej i lekkiej przekąski, która góruje nad konkurencją pod względem jakości. 

Przede wszystkim, Chrupki kukurydziane Gusto nie kruszą się w paczce, nie kleją się do zębów i podniebienia oraz zachowują świeżość na kilka godzin po otwarciu paczki. To atuty marki, wyróżniającej się od innych producentów chrupek dostępnych na rynku polskim, które są bardzo kruche i przyklejają się do podniebienia, powodując dyskomfort jedzenia w przestrzeniach publicznych.

Istotną informacją jest to, że produkt jest tworzony bez użycia GMO i chemicznych konserwantów. Co za tym idzie, nie ma przeciwwskazań i nie jest szkodliwy dla zdrowia. Ekologiczny i przyjazny dla zdrowia skład jest odpowiedni zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Rodzaje chrupek kukurydzianych Gusto Pufuleti

Oferta chrupek kukurydzianych Gusto Pufuleti jest bardzo szeroka, dlatego każdy ma szansę znaleźć wśród nich coś, co wpasowuje się w preferencje danych kubków smakowych. Asortyment chrupek kukurydzianych przewiduje różne smaki, zarówno słone jak i słodkie.

Dla zwolenników słonych przekąsek, Gusto proponuje popularne Chrupki kukurydziane o smaku paprykowym, serowym i cebulowo-śmietanowym. Co więcej, oprócz kultowej wersji chrupek naturalnych lekko solonych, w ofercie Gusto są krążki kukurydziane o wyrazistym smaku pizzy, cebuli i sera.

Natomiast kiedy mamy ochotę na coś słodkiego, możemy skusić się na słodką wersję chrupek Gusto. Marka proponuje Chrupki kukurydziane polane mleczną czekoladą, do wyboru w naturalnym smaku oraz w wariacjach: malinowej, pomarańczowej i rumowej.

Dla bardziej wymagających konsumentów, Gusto stworzył gamę chrupek ekologicznych. Chrupki kukurydziane naturalne BIO zaskoczą każdego konesera ich wyjątkowością oraz smakiem. Propozycja marki Gusto dla wymagających to produkt ekologiczny, wytwarzany z naturalnej kukurydzy z certyfikatem, uprawianej w ekologicznym ekosystemie w Austrii.

W związku z prostym składem, o którym wspominaliśmy wcześniej, chrupki są świetną przekąską także dla dzieci. Najmłodszym Gusto zadedykowało specjalną linie chrupek z ukrytymi niespodziankami znajdującymi się w paczce. Nie możemy zdradzić, co schowało się w środku – sprawdźcie to sami! To unikatowy produkt na rynku polskim. Chrupki kukurydziane dostępne są w smaku naturalnym o obniżonej zawartości soli, pizzy lub serowym.

Gusto Pufuleti – naturalnie najlepsze

Chrupki kukurydziane Gusto uważane są za przekąskę numer 1 w ponad 20 krajach. Unikalne pod względem konsystencji i smaku, przewyższają wszystkie inne produkty w kategorii chrupek kukurydzianych. Marka Gusto kładzie szczególny nacisk na dobór najlepszych składników, co daje jej przewagę w drodze do bycia pierwszym chrupiącym wyborem milionów Polaków.

artykuł we współpracy z marką Gusto Pufuleti