Jako doświadczony polski producent przekąsek od 30 lat staramy się dostarczać tylko sprawdzone i najlepsze produkty dla naszych Małych i Dużych smakoszy. Marka Tygryski, jako Nr 1 w swojej kategorii, jest najlepszym przykładem tego jak wyznaczać trendy słuchając oczekiwań odbiorców. Nasze produkty już kilkukrotnie spotkały się z uznaniem wśród Jurorów Plebiscytu Influencer’s Top.

Po ulepszonych smakach truskawkowym, czekoladowym i toffi postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów i wprowadzić nowy smak chrupek: Jabłkowy.

Chrupki kukurydziane o smaku jabłkowym zachwycają wyjątkowym smakiem soczystych jabłek. Jak zawsze wyśmienicie chrupią i są bezglutenowe. Do barwienia chrupek smakowych wykorzystywane są jedynie składniki pochodzące z warzyw i owoców. Nie zawierają sztucznych barwników ani oleju palmowego.

Chrupki kukurydziane o smaku jabłkowym smakują dzieciom i dorosłym. Sprawdzą się doskonale jako przekąska na wiosenne wyprawy jak i do chrupania podczas domowych rodzinnych zabaw. Zapakowane w zachęcające kolorowe opakowanie z okienkiem, przez które możesz obejrzeć produkt jeszcze przed otwarciem.

Artykuł powstał we współpracy z marką Tygryski