Innowacyjna formuła suchego szamponu ze skrobią ryżową, aktywnym węglem i sodą oczyszczoną przeznaczona specjalnie do włosów suchych i odwodnionych.
Wchłania nadmiar sebum, neutralizuje toksyny i działa kojąco na skórę głowy. Delikatny zapach uspakaja i wprowadza w stan relaksu, wspomagając spokojny sen.

Suchy szampon Batiste Overnight Light Cleanse najnowszy innowacyjny produkt nominowany w 7 edycji Plebiscytu  INFLUENCER’S TOP 2022. Pierwszy i jedyny na rynku suchy szampon do stosowania na noc, przeznaczony dla włosów suchych i odwodnionych.

Noc. Odpoczynek, relaks i oczyszczenie.

Kiedy Ty smacznie śpisz i śnisz o cudach, suchy szampon Batiste Overnight te cuda czyni.
Niczym osobisty nocny fryzjer troszczy się o Twoje włosy. Odświeża, neutralizuje toksyny, koi skórę głowy, a jego delikatny, relaksujący zapach dba o Twój spokojny sen.  

Suchy szampon Batiste Overnight to odrobina magii zamknięta w formule opartej na skrobi ryżowej, aktywnym węglu i sodzie oczyszczonej.
Batiste Overnight to dobra noc dla Twoich włosów. Wystarczy spryskać włosy przed zaśnięciem, by mieć pewność, że rano będą zachwycające i gotowe na wszystko, bo… Batiste działa, a Ty śpisz

Sposób użycia:

1. Wstrząśnij produkt i wieczorem spryskaj włosy u nasady z odległości ok. 30 cm.
2. Dobrze wmasuj w skórę głowy, pozwalając, aby formuła działała przez całą noc.
3. Idź spać i obudź się następnego ranka ze świeżymi, pełnymi życia włosami.
4. Stylizuj jak zwykle i idź podbijać świat!

Więcej o suchych szamponach na www.batiste.pl

Artykuł powstał we współpracy z marką Batiste.