Warsztaty organizowane przez Allaboutlife.pl to wydarzenie, które przyciąga wielu wyśmienitych gości. Nie inaczej było 27 października w przestrzeni Skład Bananów na warszawskim Mokotowie gdzie swoją obecnością zaszczyciło przeszło sześćdziesięciu blogerów kulinarnych oraz lifestylowych. Prowadzącą warsztaty była Justyna Ratajczak, autorka bloga i profilu na Instagramie pod nazwą @Tysiagotuje. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli: Ewa Wachowicz i Piotr Kucharski.

Na ten dzień zostały przygotowane przepisy, wśród których znalazły się: szybka owsianka z frużeliną malinową, jesienna sałatka z serem Haluni, polędwiczki w kremowym sosie z dynią i pieczarkami podane na puree z selera, bliny z rydzami, naleśniki z sosem dyniowym, czy jesienny barszcz.

Partnerami wydarzenia byli: Tadar, Aquaphor, Baziółka, Czystuś, Oryginalny Sok, Oryginalna Spiżarnia, OSM Krasnystaw, Moreso, Pro Salon Art. Spotkanie było okazją do przedstawienia ambasadorów produktów marki Tadar: KONIG HOFFEN – Ewa Wachowicz oraz Starke Pro – Piotr Kucharski.

Zobaczcie relację z wydarzenia: