Robienie prezentów zazwyczaj kojarzy się nam z prostą czynnością – jednak bywają okazje, podczas których głowimy się, co kupić, z czego osoba obdarowana będzie najbardziej zadowolona. Nic dziwnego, że chcemy włożyć całe serce w coś, aby zobaczyć uśmiech na twarzy tej drugiej osoby. Zaskakujące, że częściej mamy problemy z tym, co kupić mężczyźnie – dlatego podpowiadamy, jaki prezent dla chłopaka będzie idealny na święta. Tutaj najlepsze może okazać się zainwestowanie w przeżycia – bo kolejny zestaw kosmetyków do brody, czy skarpety… Czy to na pewno sprawi radość? Lepiej postawić na vouchery na różne atrakcje – a jest ich nieskończenie wiele propozycji, gwarantujemy!

Prezent świąteczny dla chłopaka – inwestuj w momenty, nie w przedmioty

Wspomnienia z przyjemnych przeżyć towarzyszą nam później przez całe życie. A jeszcze bardziej pamiętamy, dzięki komu nadarzyła się okazja spróbowania czegoś nowego. Dlatego warto zadbać o bliską osobę i sprezentować coś, co będzie z daną osobą przez długi czas – w jej pamięci. Dobrym pomysłem, jeśli chodzi o prezenty na święta, będzie voucher na jazdę off road 4×4 – oczywiście, jeśli jest fanem motoryzacji i odrobiny adrenaliny. Nad bezpieczeństwem takiej atrakcji czuwa oczywiście instruktor, a okazja na przejażdżkę off road jest na tyle niecodzienna, że z pewnością sprawi wielu mężczyznom radość! 

Kolejną atrakcyjną propozycją może okazać się strzelanie na strzelnicy. Takie wydarzenie dostarczy nie tylko dobrej zabawy, ale i nowej wiedzy i umiejętności. Jeśli obdarowany jest koneserem dobrej jakości alkoholu, voucher na degustację whisky to strzał w dziesiątkę. To świetna okazja, aby zgłębić wiedzę na temat tego trunku, metod produkcji, leżakowania. To wyjątkowy i niezapomniany prezent – chłopak będzie później mógł chwalić się przed znajomymi, jak wiele wyciągnął ze szkolenia.

Dla każdego coś dobrego, czyli prezent dla chłopaka

Dla smakosza kawy, człowieka,który nie wyobraża sobie bez niej poranka, perfekcyjnym prezentem będzie voucher na szkolenie baristyczne. Sztuka parzenia kawy jest o wiele bardziej skomplikowana, niż może się to nam wydawać, a prawdziwy wielbiciel tego napoju ucieszy się z możliwości zgłębienia tego tematu od A do Z. Po satysfakcjonującym kursie otrzymasz od obdarowanego na pewno przepyszną kawę – prawdopodobnie nie raz! Zapalony miłośnik technologii natomiast może być zachwycony voucherem na wycieczkę po wirtualnej rzeczywistości. 

Jest to świetna okazja do zapoznania się z innowacyjną technologią, a wniknięcie do świata science-fiction za sprawą okularów VR sprawia, że wycieczka wydaje się być bardzo realistyczna! To fantastyczne przeżycie, pozwalające na oderwanie się, chociaż na trochę, od tego, co „tu i teraz”. Mężczyźni lubią też oddać się dobrej zabawie, jaką niewątpliwie okazać może się laserowy paintball – taka atrakcja, szczególnie zrealizowana w gronie znajomych to świetna okazja na zintegrowanie się i wspólne przeżycie zabawnych chwil, które można wspominać bez końca.

Dopasuj prezent pod zainteresowania danej osoby

Każdy to przyzna – nie ma nic gorszego, niż nietrafiony prezent – prawda? Mimo że warto cieszyć się i z drobnostek i doceniać gesty, nie zawsze jesteśmy zadowoleni z podarunków od bliskich – na których liczymy i mamy nadzieję, że znają nasze zainteresowania. Dlatego tak bardzo kluczowe jest, aby dobrze słuchać osoby, które chcemy obdarować. Znać ich pasje, marzenia, czynności, którym lubią się oddawać w wolnej chwili. W ten sposób mamy przetartą ścieżkę i otwarte drzwi do wielu możliwości. Może od dawna słyszysz, że chłopak mówi o locie w tunelu aerodynamicznym? Albo marzy o tatuażu, a Ty możesz dać mu voucher do salonu, aby mógł spełnić ten cel? Prezent świąteczny dla niego nie musi spędzać Ci snu z powiek! 

Trochę Twojej uważności pomoże, aby wywołać radość na jego twarzy. Możesz też zdecydować się na atrakcję, którą można zrealizować we dwoje – wspinaczka ściankowa, nurkowanie, a może po prostu masaż? To tylko jedne z morza propozycji, jakie możesz podarować chłopakowi.

artykuł we współpracy z PREZENT MARZEŃ