Praktycznie każdy lubi otrzymywać prezenty. Są one symbolem tego, że ktoś o nas pamięta i dba o nasze samopoczucie. Wiele osób uwielbia również dawać innym podarki, w nadziei, że sprawią one komuś radość i wywołają na jego twarzy uśmiech. Problem zaczyna się wtedy, kiedy mimo chęci nie potrafimy zabrać się za kupno upominku. Niejednokrotnie blokuje nas niewiedza, jak odpowiednio zabrać się do poszukiwań. Kłopot ten dotyczy również niespodzianek z okazji rocznicy ślubu. W związku z tym w momentach zwątpienia warto zajrzeć do poniższych wskazówek, by podjąć jak najlepsze wybory.

Po pierwsze: spełniaj marzenia

Ludzie często zastanawiają się nad właściwym podarunkiem, choć rozwiązanie znajduje się właściwie przed ich oczami. Każda z par snuje plany co do przyszłości, dzieli się marzeniami i fantazjami. Teraz wystarczy tylko zacząć je spełniać.

Przykładowo, jeśli obydwoje od dawna marzyliście o przeżyciu przygody w przestworzach, możecie udać się razem na lot widokowy helikopterem. Atrakcję taką oferuje Horizon Air, zabierająca uczestników z lotniska Ułęż na niezapomnianą wycieczkę po niebie. Podczas takiej wyprawy pilot kieruje maszynę w stronę Kazimierza Dolnego, podążając za wijącym się pod spodem korytem Wisły. Ukwiecone pola, gęste lasy i zaludnione miasta będą widoczne dla uczestników z nieznanej im dotąd perspektywy. Takie okoliczności warto będzie dodatkowo uwiecznić za pomocą aparatu lub kamery.

Oczywiście poza sięganiem po wielkie marzenia, można skupić się także na drobnych potrzebach. W takim wypadku możemy się pokusić o sfinansowanie żonie długo wyczekiwanego zabiegu przekłuwania uszu. Przy okazji do vouchera zapraszającego na wizytę w salonie można dołączyć parę kolczyków pasujących do charakteru obdarowanej. Piercing wykonywany przez kosmetyczkę daje gwarancję wysokiej jakości usługi oraz bezpieczeństwa. Z oferty lokalu skorzystać mogą również mężczyźni zainteresowani uzupełnieniem swojego stylu o dodatkową biżuterię.

Po drugie: zaproś gości!

Kto powiedział, że prezent na rocznicę musi być przeznaczony maksymalnie dla dwóch osób? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby święto to celebrowali z nami najbliżsi znajomi bądź dalsza rodzina. Warto zaprosić ludzi, z którymi mamy dobry kontakt, na weekendowy pobyt w górach w miejscowości Mirsk. Klimatyczne krajobrazy i sielska atmosfera pozwolą zebranym na wyciszenie się i odetchnięcie od codziennego zgiełku czy obowiązków. Przez trzy dni wszyscy będą mogli korzystać z dobrodziejstw wiejskiego ośrodka położonego na Przedgórzu Rębiszowskim. W jego pobliżu znajduje się zamek Czocha, a także wieża widokowa i pałac Proszówka.

Rozwiązanie to jest o tyle trafione, że pozwala połączyć wczasy i wypoczynek z aktywnym zwiedzaniem oraz spacerami na łonie natury. W wyjeździe uczestniczyć może grupa dochodząca nawet do 10 osób, zatem jest to naprawdę huczny sposób na świętowanie rocznicy.

Po trzecie: skup się na małżonku

Jeśli wolimy postawić na spersonalizowany prezent, z którego skorzystać ma nasz małżonek, najlepiej zdecydować się na dopasowany do jego potrzeb zabieg SPA. Świetnie w takim wypadku sprawdzi się hydrabrazja. Choć nie jest ona jeszcze powszechnie popularnym rodzajem kuracji, przynosi ciału i skórze masę korzyści. Pod nazwą tą kryje się proces oczyszczenia oraz nawilżenia cielesnej powłoki przy wykorzystaniu odpowiednich technik. Stanowi on jedną ze znanych form mikropeelingu. Jest ona bezbolesna i nieinwazyjna, a więc w pełni bezpieczna.

Bardziej zmysłową prezentową alternatywą będzie masaż tantryczny trwający kilka godzin. Subtelne ruchy oraz ogólna atmosfera wpłyną pozytywnie na samopoczucie obdarowanej osoby. Pomogą jej się zrelaksować i ukoić zmysły. Sesja odbywać się będzie przy przygaszonych światłach i cicho grającej, uspokajającej muzyce, pozwalających na zupełne odprężenie. Zabieg składa się każdorazowo z kilku etapów, podczas których uczestnicy mogą lepiej poznać potrzeby swojego ciała.

artykuł we współpracy z PREZENT MARZEŃ